پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۲۷۹۲
تاریخ انتشار : ۲۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۹
الهام مختاری، ورزشکار باسابقه، در برنامه «ای کاش»، درباره فساد اخلاقی مدیران ارشد فدراسیون‌ها و هیات‌های اتومبیلرانی و موتورسواری می‌گوید و مدعی است که رئیس هیات اتومبیلرانی یک شهرستان، به هر خانمی که وارد این رشته می‌شود، پیشنهاد دوستی می‌دهد. اگر نپذیرد، شروع می‌کند به لج‌کردن و نمی‌گذارد در مسابقات شرکت کند. می گوید که رئیس هیات اتومبیلرانی یک شهرستان، یک زن دارد یک حرمسرا؛ می گوید لایو گذاشتم و افشاگری کردم. اما رئیس فدراسیون در هفته بعد به همین فرد خاطی رای داد . گفتم دوست‌دخترهای‌تان را با هم تقسیم می‌کنید؟ بگو خودت را چند می‌فروشی، شاید بقیه هم توان خریدن‌تان را داشته باشند؟! و .... . سوال ما از حراست وزارت ورزش این است که صحت این ادعا چقدر بوده و پیگیری ها و اقدامات مرتبط جهت راست ازمایی داستان تا چه حد رعایت شده است .

شعار سال : فساد اخلاقی در حوزه ورزش، موضوع تازه ای نیست و در تمام دنیا وجود دارد. اما یرخورد سفت و سختی با این موضوع در کل دنیا رایج است و به راحتی از کنار موضوع نمی گذرند. در برخی موارد پیگیری ها به حدی ادامه می یابد که فرد خاطی ترجیح می دهد خودکشی کند(همانند پزشک مرد، یکی ازتیم های ورزشی دختران در آمریکا).

الهام مختاری، ورزشکار باسابقه، در برنامه «ای کاش»، درباره فساد اخلاقی مقامات ارشد فدراسیون‌ها و هیات‌های اتومبیلرانی و موتورسواری می‌گوید و مدعی است که رئیس هیات اتومبیلرانی یک شهرستان، به هر خانمی که وارد این رشته می‌شود، پیشنهاد دوستی می‌دهد. اگر نپذیرد، شروع می‌کند به لج‌کردن و نمی‌گذارد در مسابقات شرکت کند. ماجرا را به رئیس فدراسیون گفتم. تشکر کرد، اما یک هفته بعد دوباره به همین آدم در مجمع، رای داد. لایو گذاشتم و افشاگری کردم. گفتم دوست دخترهای‌تان را با هم تقسیم می‌کنید؟ بگو خودت را چند می‌فروشی، شاید بقیه هم توان خریدن‌تان را داشته باشند؟! به‌خاطر همین جو کثیف اخلاقی و ناداوری‌ها، این دو رشته را کنار گذاشتم.

تعداد بازدید : 7
 
سوال ما از کیومرث هاشمی و حراست وزارت ورزش این است که ایا این ادعا ، راست آزمایی شده یا خیر؟ اگر بلی ( در صورت صحت ماجرا)، برخورد انظباطی یا حقوقی دنباله گیری شده چه بوده است؟
 
اطلاعات تکمیلی برای یهره یرداری بیشتر از خبر:
الهام مختاری متولد دهه ۶۰ در تهران، دانش آموخته رشته تربیت بدنی، ورزشکار و راننده رالی در ایران و تنها مربی رشته پاراموتور بانوان بوده که بنا به دلایل شخصی از ورزش اتومبیلرانی و موتور سواری کناره گیری کرده است.
در کارنامه ورزشی او ریاست کمیته موتور و بانوان شمال شرق تهران، مربی بدنسازی و پاراگلایدر، نائب رئیس انجمن ورزش‌های هوایی تا سال ۱۳۹۴، مربی درجه ۲ سوارکاری (پرش با اسب)، قهرمان جودو کشور در ۳ سال مختلف، نفر سوم مسابقات ریس بانوان، قهرمان مسابقات فردی رزمی جهانی در رشته آکروفول در سال ۲۰۱۱، موتورسوار حرفه‌ای در دو رشته ریس و کراس و .. دیده می شود
مختاری ورزش را از کودکی و به طور حرفه‌ای از نوجوانی با ورزش‌های مختلفی، چون شنا و ورزشی رزمی جودو آغاز کرد و سپس وارد رشته اتومبیلرانی و موتورسواری شد. در سوابق وی فعالیت‌های ورزشی زیادی به چشم می‌خورد که از جمله سوارکاری، هدف زنی، دوچرخه سواری، چتربازی، پاراموتور، “پاراگلایدر سواری”، اسکی می‌توان اشاره کرد. او در آبان ماه ۱۴۰۲ در برنامه‌ای کاش سخنان جنجالی را روی آنتن بر زبان راند.

اختصاصی پایگاه تحلیلی خبری شعار سال،برگرفته از منابع گوناگون

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین