پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۲۹۸۸
تاریخ انتشار : ۰۷ آذر ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۸
جمعی از فرماندهان و مسئولان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ظهر امروز (سه‌شنبه) به‌ مناسبت هفتم آذرماه روز نیروی دریایی، با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده کل قوا دیدار کردند.مراسم الحاق ناوشکن دیلمان به منطقه چهارم دریایی امام رضا یا ناوگان شمال کشور، از جمله موارد مورد تاکید رهبر انقلاب بوده که توسط نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، محقق شده است. همچنین تاکید رهبر بر اقتصاد دریا محور و همراستایی این روند توسعه یابی ملی با تامین امنیت در دریا، مورد تاکید رهبر انقلاب بوده است.

شعارسال: جمعی از فرماندهان و مسئولان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ظهر امروز (سه‌شنبه) به مناسبت هفتم آذرماه روز نیروی دریایی، با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده کل قوا دیدار کردند. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده کل قوا ظهر امروز در دیدار فرمانده کل ارتش و جمعی از فرماندهان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به ظرفیت‌های فراوان در نیروی دریایی ارتش به‌خصوص ظرفیت این نیرو برای کمک به اجرای سیاست‌های اقتصاد دریا محور، بر لزوم کشف ظرفیت‌های جدید به‌منظور افزایش اقتدار نظام و کشور و همچنین ایجاد نشاط و امید در جامعه تاکید کردند.

دیدار هفت آذری فرماندهان نیروی دریایی ارتش با رهبر انقلاب به مناسبت روز نیروی دریایی

رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار که به مناسبت ۷ اذر روز نیروی دریایی ارتش برگزار شد، بیان داشتند که ۷ آذر را باید یک روز تاریخی و فراموش نشدنی خواند و این روز باید به‌عنوان روز فداکاری نیروی دریایی ارتش معرفی شود.

دیدار هفت آذری فرماندهان نیروی دریایی ارتش با رهبر انقلاب به مناسبت روز نیروی دریایی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پیشرفت‌های نیروی دریایی ارتش از ابتدای انقلاب تاکنون را چشمگیر و غیرقابل باور خواندند و گفتند: در سال‌های اول انقلاب حضور نیروی دریایی ارتش فراتر از آب‌های سرزمینی غیرقابل تصور بود، اما اکنون نیروی دریایی ارتش با قدرت و صلابت سفر ۳۶۰ درجه به دور دنیا انجام می‌دهد و با سربلندی به کشور باز می‌گردد. یک روزی تصور نمی‌شد که نیروی دریایی ارتش امکان حضور در دریای خزر داشته باشد، اما اکنون در سواحل دریای خزر ناوشکن ساخته و در آنجا به آب انداخته می‌شود.

دیدار هفت آذری فرماندهان نیروی دریایی ارتش با رهبر انقلاب به مناسبت روز نیروی دریایی

رهبر انقلاب اسلامی با تاکید بر ارتقای بیش از پیش توان و آمادگی‌های رزمی نیروی دریایی ارتش با استفاده از ظرفیت‌های این نیرو خاطرنشان کردند: یکی از ظرفیت‌های نیروی دریایی ارتش که می‌تواند موجب ایجاد امید و نشاط در میان جوانان شود، زمینه سازی برای امکان بازدید اردو‌های راهیان پیشرفت از کارخانه‌ها و توانمندی‌های این نیرو است. باید تلاش شود تا نیروی دریایی ارتش یک نیروی راهبردی، به صورت جامع باشد (شعار سال: البته در راستای فرمایش مقام معظم رهبری، عزیزان باید مراقب چند اصل الگو برداری و سرقت فناوری‌های بومی شده، خرابکاری احتمالی در تاسیسات و شناسایی اقدامات آتی در حال دنباله گیری توسط نیروی دریایی، باشند).

در این دیدار امیر دریادار ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش ضمن ارائه گزارشی از توانمندی‌ها و فعالیت‌های این نیرو، از ابلاغ سیاست‌های توسعه دریا محور تشکر و قدردانی و بر آمادگی نیروی دریایی ارتش برای کمک به اجرای این سیاست‌ها تاکید کرد.

دیدار هفت آذری فرماندهان نیروی دریایی ارتش با رهبر انقلاب به مناسبت روز نیروی دریایی

فرمانده نیروی دریایی ارتش، گسترش حوزه نفوذ در دریا و تکیه بر فناوری و دانش را دو سیاست اصلی این نیرو در جهت تقویت مؤلفه‌های قدرت نظام برشمرد.

اختصاصی پایگاه تحلیلی خبری شعار سال، برگرفته از منابع گوناگون

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین