پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۳۸۵۳
تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۷:۴۸
مطابق وعده وزیر ارتباطات، با افتتاح پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کار‌ها در سه شهر میبد، بافق و حمیدیا استان یزد، میزان پوشش از ۶ میلیون خانوار در سراسر کشور فراتر رفت. سوال ما اینجاست که مایی که (رسانه) در بیخ گوش دفتر وزیر هستیم از سال ۱۳۹۸ دارای فیبر نوری شدیم (محله دبستان یا خیابان شهید کابلی جنب ستاد کل). چرا سرعت اینترنت ما فرقی نکرده؟ اگر راه انداختید کو دنبه اش؟ اگر فقط کابل کشی شده، چرا آمار را بشکل جهت دار ارایه می‌کنید؟ خداوند لطف کند و ان شاالله همه ما سالم از نظر عقیده و عمل باشیم.

شعارسال: همزمان با سفر وزیر ارتباطات به استان یزد و افتتاح صددرصدی پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کار‌ها در سه شهر بافق، میبد و حمیدیا در این استان، میزان پوشش فیبرنوری در سراسر کشور از ۶ میلیون خانوار فراتر رفت.

پوشش فیبرنوری به ۶ میلیون خانوار رسید + این امار رو وزیر باور می کنه تا ما باور کنیم؟ پاسخ مستند بدهید لطفا

ایجاد ۶ میلیون پوشش در پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کار‌ها در حالیست که هم اکنون این پروژه در بیش از ۲۰۰ شهر در تمام استان‌های کشور در دست اجراست و وزیر ارتباطات نیز در سکوی بومی ویراستی اعلام کرد بود که تا پایان دهه فجر، رسیدن به شش میلیون خانوار و کسب و کار تحت پوشش را جشن خواهیم گرفت.

پوشش فیبرنوری به ۶ میلیون خانوار رسید + این امار رو وزیر باور می کنه تا ما باور کنیم؟ پاسخ مستند بدهید لطفا


در پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کار‌های شهر‌های میبد، بافق و حمیدیا به ترتیب ۴۸، ۱۳ و ۳۵ کیلومتر عملیات اجرایی صورت گرفته و بیش از ۵۳ هزار خانوار تحت پوشش فیبرنوری قرار گرفته اند.

ابتدای دی ماه نیز با حضور رئیس جمهوری، پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کار‌های استان گلستان افتتاح شد تا تمام ۳۷ شهر این استان به عنوان نخستین استان کشور به صورت کامل تحت پوشش فیبرنوری قرار گیرد.

بر اساس برنامه وزارت ارتباطات، تا پایان دولت باید ۲۰ میلیون خانوار در کشور تحت پوشش فیبرنوری قرار گیرند که در پایان برنامه هفتم توسعه این ۲۰ میلیون پوشش باید به ۲۰ میلیون اتصال برسد.

شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار: 17بهمن1402، کدخبر: 6016038، www.mehrnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین