پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۵۰۳۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۵:۴۱
امیر دبیری مهر، پژوهشگر و مدرس علوم انسانی در کانال شخصی خود نوشت که سیاست برخلاف معرفت، صحنه نیت خوانی است. پشت رفتارها اغراض پنهان و ناگفته و حتی قابل انکار وجود دارد. حکایت این روزهای ثبت نام برای ریاست جمهوری است.زاکانی⁩ آمده تا جلیلی بی سر و زبان تنها نماند و درضمن خودی نشان دهد و بعد از انتخابات هم فاکتور بفرسته برای حساب و کتاب سیاسی.این نامزد پوششی در انتخابات ۱۴۰۰ هم معامله خوبی کرد. شهرداری تهران خلعت گرانی است .‏من‌حضور وحید حقانیان را نشانه ای از احتمال تغییر سیاست بالادستی و شانس بالا برای علی لاریجانی می دانم. دلایل آن را بعدا خواهم‌گفت.بقیه حضرات ضمن احترام به آنها جسارتا نخودی اند یا رد صلاحیت می شوند با در قعر جدول خواهند ماند.

شعارسال: سیاست برخلاف معرفت صحنه نیت خوانی است پشت رفتار‌ها اغراض پنهان و ناگفته و حتی قابل انکار وجود دارد. حکایت این روز‌های ثبت نام برای ریاست جمهوری است.

این همه نامزد ریاست جمهوری چه می خواهند؟

سعید جلیلی⁩ آمده دولت ⁧رییسی⁩ را ادامه دهد. ‏احساسات بخشی از جامعه نسبت به فوت جانسوز مرحوم رییسی، او و همفکرانش در پایداری را وارد فاز جدیدی از توهم کرده که پایگاه اجتماعی قابل توجهی دارند

زاکانی⁩ آمده تا جلیلی بی سر و زبان تنها نماند و درضمن خودی نشان دهد و بعد از انتخابات هم فاکتور بفرسته برای حساب و کتاب سیاسی. این نامزد پوششی در انتخابات ۱۴۰۰ هم معامله خوبی کرد. شهرداری تهران خلعت گرانی است.

‏⁧ لاریجانی⁩ آمده تا برای آخرین بار از این فرصت طلایی برای ریاست بردولت استفاده کند به نظرم تایید می‌شود، اما اگر رد صلاحیت شود سیاست را ترک خواهد کردو اگر تاییدشود شانس بالایی داره.

‏⁧ احمدی نژاد⁩ میاد هر چند رد صلاحیت میشه، اما اون معتقده به هر قیمتی باید سهم او از کیک قدرت پرداخت بشه واگر دیگ قدرت برای او نجوشه بهتره که ...

‏⁧ پزشکیان⁩ با این تحلیل که‌رهبری مانع از رد صلاحیت او خواهدشد آمده تا آخر بماند و صراحت کلام و پایگاه قومی از او یک بازیگر موثر خواهد ساخت.

همتی⁩ مثل قبل انصراف نخواهد داد و حرف‌های خود را خواهد زد. انتخابات برای او عرصه جذابی برای عرضه نظراتش است، اما بهتر از هر کس می‌داند شانس پیروزی ندارد.

قالیباف⁩ این دوره اگر نیاد برای همیشه شانس ریاست جمهوری را از دست خواهد داد امسال به شرط‌ها و شروط‌ها علی رغم همه تخریب‌ها به مصداق «هلو بیا برو تو گلو» احتمال موفقیت دارد.
‏مهمترین تهدید قالیباف تیم رسانه‌ای و مشورتی اطراف او هستند. او به شرط بازسازی اساسی تیم مشاوره و رسانه‌ای خود که در سال‌های اخیر بسیار ضعیف بودند و لابی گری‌های مستقل با رقبا امکان پیروزی دارد.

‏من‌حضور وحید حقانیان را نشانه‌ای از احتمال تغییر سیاست بالادستی و شانس بالا برای علی لاریجانی می‌دانم. دلایل آن را بعدا خواهم‌گفت.

‏بقیه حضرات ضمن احترام به آن‌ها جسارتا نخودی اند یا رد صلاحیت می‌شوند با در قعر جدول خواهند ماند.

شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت عصرایران، تاریخ انتشار: 13خرداد1403، کدخبر: 971446، www.asriran.com

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۹
0
0
خود نشون دادن- رزومه- مطرح شدن برای انتخاب بعنوان مدیر در دولت آینده
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین