پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۵۵۷۰۸
تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۵
وزیر سابق ورزش و جوانان با بیان اینکه مردم وضع موجود را نمی پسندند, گفت: عده‌ای به دنبال این هستند که با ابزار غربی ذائقه مردم را تغییر دهند.

شعارسال: محمد عباسی شب گذشته در مراسم بزرگداشت سید احمد خمینی در رشت اظهار داشت: در تاریخ اسلام و همه ملت‌ها اسوه‌های بزرگ تاریخی درس‌آموز هستند.

وزیر سابق ورزش و جوانان با بیان اینکه حضرت زینب (س) همه خانواده خود را تقدیم اسلام کردند, تصریح کرد: حضرت زینب (س) کوهی از صبر بودند و در برابر سختی‌ها خم به ابرو نیاوردند و ماندگاری اسلام به خاطر همین شهدایی است که در طول تاریخ تقدیم کرده است و اگر بخواهیم ولایت‌مداری را درس دهیم باید زندگی امام حسین (ع) را مرور کنیم.

وی با اشاره به زندگی سید احمد خمینی ابراز کرد: بعد از رحلت امام خمینی(ره)، سید احمد وفادار به ولایت و مقام معظم رهبری بود.

وزیر سابق ورزش و جوانان شهدا را شاهدانی برای تاریخ بشریت عنوان کرد و گفت: شهدا راوی حوادث زمانه هستند و بنا بر فرمایش امام خمینی (ره) "شهدا به وجه‌الله نظر کردند."

عباسی با اشاره با بیان اینکه باید پاسدار خون شهدا باشیم, افزود: استکبار جهانی تلاش می‌کند که نشان دهد عرصه جهان در اختیار نظام سرمایه‌داری است و با توجه به اینکه هشت سوپر سرمایه‌دار جهانی نیمی از ثروت جهان را دارند باعث ایجاد بی‌عدالتی هایی در سراسر جهان شده است.

وزیر سابق ورزش و جوانان با اشاره به اینکه هرکه بخواهد به حریم آمریکا وارد شود را برهم زننده نظم جهانی تلقی می‌کنند و آن را جرم می‌دانند گفت: علت ترور دانشمندان هسته ای ایران قدم به حیات خلوت علمی آمریکا و استکبار آن‌هاست و این موضوع برای استکبار غیر قابل تحمل است.

عباسی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری است که به هیچ قدرتی وابسته نیست و روی پای خودش ایستاده است گفت: ملت ایران باید به خود افتخار کند لذا امام خمینی (ره) مقام و منزلت ایران را بالا آورد تا ملت ایران با اقتدار مقابل استکبار ایستادگی کند.

وی با بیان اینکه استکبار به دنبال تدارک برنامه‌های متعدد علیه ایران است,‌گفت: آن ها همیشه شکست خورده‌اند ونقشه‌های شوم آن‌ها هیچگاه عملی نشده و عملی نمی‌شود.

وزیر سابق ورزش و جوانان به بصیرت‌افزایی همه طبقات جامعه تاکید کرد و بیان کرد: پیام شهدا بصیرت‌افزایی است و باید تفکر شهدا را حفظ کنیم و همه ما باید برای مستضفان کار کنیم و لذا نباید وام‌های بانکی را تنها به اغنیا اختصاص دهیم.

وی با اشاره به اینکه باید به هر طریق از استکبار دور باشیم خاطرنشان کرد: هرفتنه‌ای که در دنیا وجود دارد از سوی آمریکا است و با توجه به اینکه مردم وضع موجود را نمی پسندد عده‌ای هم به دنبال این هستند که با ابزار غربی ذائقه مردم را تغییر دهند.

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار خبر 26 اسفند 1395، کدمطلب: 1355141 ،www.tasnimnews.com
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین