پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۵۵۸۸۲
تاریخ انتشار : ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۴
مشاور رئیس مجلس گفت: دشمن باید بداند سپاه و ارتش ما با نیروی انسانی مومن و متعهد و امکانات و تجهیزات به روز و پیشرفته، توان نابودی متجاوزان در اسرع وقت را داراست.
شعار سال: منصور حقیقت پور با اشاره به برگزاری بیش از ده رزمایش دفاعی و امنیتی توسط دستگاه های مختلف ستاد کل نیروهای مسلح، اظهار کرد: مهمترین پیام برگزاری رزمایش های ما در سال 1395، پیام "اقتدار دفاعی جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه ها" بود.

وی با بیان اینکه رزمایش های نیروهای مسلح ایران به خوبی توانست نقش بازدارندگی موثری را برای دشمن طمعکار ایفا کند، گفت: دشمن باید بداند سپاه و ارتش ما با نیروی انسانی مومن و متعهد و امکانات و تجهیزات به روز و پیشرفته، توان نابودی متجاوزان در اسرع وقت را داراست.

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین با بیان اینکه برگزاری هر کدام از انواع رزمایشهای دریایی، زمینی و هوایی به نوبه خود بااهمیت است، تاکید کرد: در هر نقطه ای که احساس خطر بیشتر باشد، بالطبع تمرکز رزمایشها بر روی آن بیشتر است ولی این تمرکز به معنای غفلت از سایر بخش ها نیست.

حقیقت پور در خاتمه گفت: رزمایش عملیات مسترک و مرکبی است که حد و حدود قدرت دفاعی را تا حدودی که نیاز است مشخص و رسانه ای می کند.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تحلیلی خبرآنلاین، تاریخ 27 اسفند 95، کد مطلب: 647113: www.khabaronline.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین