پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۹۹۷۶۲
تاریخ انتشار : ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱
جدیدترین تصاویر ماهواره‌ای نشان می‌دهد که ارتش آمریکا به تازگی ساخت یک پایگاه نظامی جدید در شمال‌شرق سوریه و در نزدیکی استان حسکه که تحت کنترل کردها قرار دارد، را شروع کرده است.

شعارسال: نابودی خلافت داعش در سوریه توسط جبهه مقاومت نیز نتوانست جلوی حضور غیرقانونی نیروهای ارتش آمریکا در خاک سوریه را بگیرد. جدیدترین تصاویر ماهواره‌ای از شمال‌شرق سوریه که در اختیار مشرق قرار گرفته است، نشان می‌دهد که ارتش آمریکا در حال ساخت یک پایگاه نظامی جدید دیگر در شهر «الشدادة» که در نزدیکی استان حسکه قرار دارد، است.

موقعیت شهر «الشدادة» در شمال‌شرق سوریه با دایره قرمز مشخص شده است

شهر «الشدادة» از سال گذشته توسط نیروهای دموکراتیک کرد اداره می‌شود و تصاویرماهواره‌ای از این شهر نشان می‌دهد که یک پایگاه نظامی در یک زمین خاکی بزرگ در حال ساخت است و ۸ هلی‌کوپتر ارتش آمریکا در آنجا قرار دارد.

تصویر محل پایگاه جدید نظامی آمریکا قبل از شروع ساخت که در مهرماه سال گذشته گرفته شده است

تصویر محل پایگاه جدید نظامی آمریکا که در تاریخ ۱۰ آذر امسال گرفته شده است

۸ هلی‌کوپتر ارتش آمریکا در این تصویر ماهواره‌ای مشخص است

خط‌کشی‌های دور زمین نشان می‌دهد که این پایگاه نظامی در حال توسعه استشعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری تحلیلی مشرق، تاریخ انتشار 29 آذر 96، کد خبر:811152 ، www.mashreghnews.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین