هشدار رئیس پلیس فتا در مورد خطرات عکس‌های یهویی

رئیس پلیس فتا تهران با اشاره به اینکه بیشتر پرونده های موجود در پلیس فتا مربوط به سوء استفاده از عکس های خصوصی کاربران در فضاهای مجازی است به کاربران هشدار داد که مراقب عکس های همین الان یهویی خود باشند.
حواشی شلیک هوایی به ریز پرنده؛

کاریکاتور جالب از شلیک هوایی در تهران

حواشی و اتفاقات پس از شلیک هوایی در تهران سوژه کارتونیست ها قرار گرفت.
شلیک ضدهوایی در دل تهران؛

ماجرای شلیک در خیابان انقلاب چه بود؟

عصر دیروز صدای شلیک ضدهوایی در دل تهران، اتفاق نابهنگامی بود که اهالی شهر را شگفت زده کرد. گزارش واکنش های مردم از این اتفاق را بخوانید.
فرمانده مرزبانی ناجا خبر داد:

کشف بیش از 50 تن انواع مواد مخدر در مرزهای جنوب شرقی کشور

فرمانده مرزبانی ناجا از کشف بیش از 50 تن انواع مواد مخدر در مرزهای جنوب شرقی کشور از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.
اطلاعات سپاه؛

شایعه دستگیری بعضی از اعضای سازمان اطلاعات سپاه کذب است

جانشین سازمان اطلاعات سپاه گفت: فضاسازی برخی رسانه‌های ضد انقلاب و وابسته به سرویس‌های جاسوسی بیگانه علیه سازمان اطلاعات سپاه پاسداران، ناشی از مقابله قاطع این سازمان با عناصر نفوذی و حلقه های اصلی مفاسد اقتصادی در کشور است.
فرمانده ناجا تاکید کرد؛

توسعه تعاملات پلیسی ایران و آلمان

در دیدار فرمانده ناجا با رئیس پلیس فدرال آلمان بر توسعه همکاری و تعاملات پلیسی دو کشور تأکید شد.
جدیدترین خبرها از گواهینامه مشمولان غایب؛

آخرین وضعیت اجرای مصوبه مجلس در مورد دریافت گواهینامه بدون تعیین تکلیف سربازی

سال گذشته بود که نمایندگان مجلس شورای اسلامی امکان دریافت گواهینامه رانندگی بدون تعیین تکلیف سربازی را مصوب کردند، اما همچنان این قانون که شمار زیادی از مخاطبان ما پیگیر آن بوده اند، اجرایی نشده است، موضوعی که رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی آخرین وضعیت آن را تشریح کرده است.
رییس مرکز اجرائیات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد؛

تشخیص پلاک مخدوش خودروها با دوربین‌های ویژه

رییس مرکز اجرائیات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که امکان تشخیص پلاک کامل خودروهایی که نسبت به مخدوش کردن پلاک اقدام کرده باشند نیز وجود دارد.
تلاش روز افزون نیروی انتظامی برای مبارزه با قاچاق؛

نیروی انتظامی، پرچمدار واقعی مبارزه با قاچاق در کشور

اینکه مدعی هستیم نیروی انتظامی در موضوع مبارزه با قاچاق در ابعاد گوناگون، یکی از موفق‌ترین نهادهای کشور است، نه رشوه زبانی‌ست، نه غلو و بزرگ‌نمایی. این ادعا بر اساس عملکردی‌ست که نیروی انتظامی در این حوزه داشته است.
توضیحات سردار محمدرضا مقیمی؛

توضیح پلیس درباره ادامه فعالیت «قرارگاه مبارزه با سرقت»

رییس پلیس آگاهی ناجا توضیحاتی را درباره فعالیت قرارگاه مبارزه با سرقت ارائه کرد.
سرقت ازحساب ۱۴۰مشتری؛

مراقب اسکیمرها هنگام استفاده ازکارتخوان باشید؛

صاحب یک مغازه لوازم آرایشی که با تهیه دستگاه اسکیمر و کارت‌های خام، اطلاعات کارت ۱۴۰ شهروند را کپی و با رمزی که از مشتریان داشت در فرصت مناسب اقدام به خالی کردن حساب آنها می کرد، دستگیر شد.
فرمانده یگان ویژه ناجا:

انهدام تیم داعش در کرمانشاه توسط یگان ویژه ناجا

فرمانده یگان ویژه ناجا با بیان اینکه این یگان در یک مورد با تیم داعش که به کرمانشاه نفوذ کرده بود، مقابله و هر ۳ نفر این تیم کشته شدند، گفت: در سال جاری نزدیک به ۷ مورد گروگان‌گیری رخ داده است که همگی با حضور نوپو به سرانجام رسید.
رئیس پلیس آگاهی ناجا خبر داد:

رصد بازار ارز توسط پلیس

رئیس پلیس آگاهی ناجا گفت: با تفاهم پلیس و بانک مرکزی کسانی که خارج از سیستم، خرید و فروش ارز می کنند را مورد رصد قرار می دهیم.
سربازی چاله ای در مسیر رشد؛

سربازی حرفه ای بجای سربازی اجباری

با وجود گذشت حدود صدسال از قانون سربازی که پس از یک قرن کماکان بدون تغییر باقی مانده است و حالا می توان گفت این قانون تقریبا در همه ی ابعاد زندگی اثر می گذارد وضعیت تحصیلی، موقعیت شغلی، فرصت های اجتماعی و یا هرکاری برای معافیت از سربازی.
بر اساس قانون خدمت وظیفه عمومی؛

چه کسانی جزو مشمولان غایب سربازی هستند؟

تعدادی از مشمولان سربازی به دلیل بی اطلاعی از قوانین و مقررات وارد غیبت سربازی شده و به دلیل همین غیبت امکان بهره‌مندی از یک‌سری خدمات را از دست می‌دهند، شاید برای بسیاری از مشمولان این سوال ایجاد شده باشد که غیبت از سربازی شامل چه مواردی می‌شود؟
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر:

روزانه ۲تن مواد مخدر کشف می شود/قاچاق با حذف اعدام افزایش می یابد

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: که بالغ بر ۴۸۲ تن و ۵۰۰ کیلو کشفیات داشته ایم یعنی به طور متوسط روزانه بیش از دو تن مواد مخدر در کشور کشف می شود.
فرمانده ناجا:

آمادگی رزمی و جسمی سربازان ارتقا یابد

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی (ناجا) با تاکید بر ارتقای آمادگی رزمی و جسمی سربازان، گفت: سربازان با ورزش روح خود را بسازند و با توانمندی جسمی و روحی بالا، ماموریت های خود را به نحو مطلوب انجام دهند.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی؛

درخواستی برای صدور گواهینامه معلولان از سوی بهزیستی نداشته‌‌ایم

فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اشاره به عدم صدور گواهینامه برای معلولان، گفت: بهزیستی تاکنون درخواستی در این زمینه به پلیس ارائه نداده است.
قانون جدید معافیت سربازی؛

سربازان افسرده معاف می شوند!

برابر قانون و آیین‌نامه‌های موجود تمامی مشمولان دارای افسردگی اعم از خفیف و شدید از سربازی معاف نمی‌شوند بلکه معاف از رزم خواهند شد.
سردار حسین اشتری:

کاهش جرایم در کشور اولویت اول نیروی انتظامی

فرمانده نیروی انتظامی در سومین گردهمایی روسای دانشگاه ها با پلیس استان، دانش بنیانی و دانش محوری را اصلی مهم برای رسیدن به پلیس حرفه ای عنوان کرد.
صفحه  از ۲۶
نظرات و گلایه ها