سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       

شرایط معافیت از سربازی مددجویان کمیته امداد

مدیرکل حمایت‌های اجتماعی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور با بیان شرایط معافیت از سربازی افراد تحت پوشش این نهاد گفت: فرزندان ذکور زنان سرپرست خانوار که تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و فرزندان خانواده‌هایی که سرپرست آن از کار افتاده است و سه خواهر دارند نیز از سربازی معاف خواهند شد.
طی بیانیه ای صورت گرفت؛

واکنش سخنگوی نیروی انتظامی به نحوه برخورد مامورین شهرداری با دست فروشان

سخنگوی نیروی انتظامی به نحوه برخورد مأموران شهرداری با مشارکت پلیس با دستفروشان واکنش نشان داد.
از فولکس قورباغه‌ای تا سراتو؛

تمام ماشین‌های پلیس ایران در ۷۰ سال گذشته

در هفتاد سال گذشته ناوگان خودروهای پلیس دچار تغییرات زیادی شده است و سراتو آخرین خودرویی است که از امروز وارد ناوگان پلیس می‌شود.
سرپرست مرکز مبارزه با جرائم ملی سازمان یافته پلیس فتا اعلام کرد؛

فاز دوم طرح کودک و اینترنت از سال آینده آغاز می‌شود

سرپرست مرکز مبارزه با جرائم ملی سازمان یافته پلیس فتا گفت: فاز دوم طرح کوا (کودک و اینترنت ) از سال آینده آغاز می‌شود که در آن والدین و مربیان هم تحت آموزش قرار می‌گیرند.
تشریح ماهیت مواد مخدر تهران بزرگ؛

همه‌چیز درباره «گُل»

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ به تشریح ماهیت، شکل، رنگ، نحوه مصرف، علائم و قیمت ماده مخدر«گُل» و همچنین نقش خانواده‌ها در پیشگیری از گرایش نوجوانان و جوانان به مواد مخدر پرداخت.
سردار موسی کمالی؛

بکارگیری بهینه سربازان؛ رکن محوری طرح میثاق

رئیس اداره سرمایه نیروی انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح بکارگیری بهینه سربازان در نیروهای مسلح را رکن محوری طرح میثاق دانست.
سردار کمالی:

مهلت ثبت نام کسر خدمت ایثارگری تمدید نمی شود

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از تمدید نشدن زمان ثبت نام کسر خدمت ایثارگری خبر داد.
سردار محمدمسعود زاهدیان؛

مخدرهای جدید در داخل تولید می‌شود

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اشاره به مواد مخدر جدید گفت: متاسفانه بسیاری از این مواد در آشپزخانه های داخلی تولید می شوند.
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا :

آغاز ثبت‌نام رزمندگان برای کسرخدمت‌های جدید سربازی از امروز

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد که از امروز رزمندگان نیز می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس+10 برای ثبت نام کسر خدمت‌های جدید سربازی اقدام کنند.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی:

افزایش اختیارات پلیس در کاهش جرایم اقتصادی موثر است

جانشین فرمانده ناجا اشرافیت، نظارت، اقدامات پیشگیرانه و وجود قوانین شفاف و روشن را از مؤلفه‌های اثرگذار در مبارزه با جرایم اقتصادی معرفی کرد و گفت: شاخص‌ها، بیانگر حرکت پلیس در مسیر رشد و پیشرفت است.
سربازی کلمه‌ای با واکنش منفی آقایان؛

مراحل اداری برای پرداخت دیه سرباز مصدوم چقدر طول می‌کشد؟

«سربازی» کلمه‌ای که اکثر آقایان واکنش منفی نسبت به آن نشان می‌دهند. برخی از آن فراری هستند و هر کاری می‌کنند تا وارد خدمت سربازی نشوند. برخی دیگر هم دوره سربازی را پشت سرگذاشته اند و خدمتشان تمام شده، ولی آنقدر بهشان سخت گذشته که حتی نمی‌خواهند درباره دوره سربازی شان حرف بزنند!
جزییات لایحه بودجه 97؛

قیمت خرید غیبت سربازی در بودجه سال ۹۷ +جدول

در لایحه بودجه سال ۹۷ پیشنهاد شده است دولت مانند سال‌های گذشته، مشمولانی را که هشت سال غیبت دارند، در صورت دریافت جریمه به صورت نقد و اقساط، معاف کند
سردار فرحی خبر داد؛

آموزش مهارت به 100 هزار سرباز در سال‌ جاری

فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی سربازان با بیان اینکه در حال طراحی سامانه «سرباز ماهر» با هدف مهارت آموزی افراد قبل از فرا رسیدن دوران سربازی هستیم، گفت: طرح آموزش مهارت در سال جاری برای 100 هزار سرباز اجرا می‌شود.
رئیس مرکز اجرائیات راهور ناجا تشریح کرد؛

«نمره منفی» از الصاق تا محرومیت و ضبط گواهینامه

رئیس مرکز اجرائیات راهور ناجا در خصوص جزئیات تخلفات دارای نمره منفی، محرومیت و ضبط گواهینامه و همچنین چگونگی استعلام نمرات منفی سخن گفت.
تفاهم‌نامه میان نیروی انتظامی با نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛

خبرخوش برای سربازان دارای مدرک کتابداری

معاون تربیت و آموزش ناجا از فراهم شدن امکان جذب سربازانی با مدرک تحصیلی کتابداری در نیروی انتظامی در آینده نزدیک خبر داد.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت خبر داد:

پایش گلخانه‌ها و اماکن تهران برای ممانعت از کشت «گل»

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از اجرای طرح نظارت و پایش گلخانه‌های شهر تهران در اماکن عمومی، اداری و حتی گلخانه‌های شهرداری به منظور ممانعت از کشت «گل» خبر داد.
سردار اشتری:

پلیس تجمعات مالباختگان را مدیریت می‌کند

فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه همایش فرماندهان و مدیران یگان‌های انتظامی تهران بزرگ در مورد شیوه برخورد پلیس با تجمعات مالباختگان موسسات مالی گفت: سعی میکنیم ضمن اینکه مجری قانون هستیم با بهترین روش برای مدیریت این تجمعات عمل کنیم.
حمایت از تولید خارجی!!

پرادو هم ماشين پليس شد

استفاده از پرادو به عنوان ماشين پليس
سردار کمالی تشریح کرد:

شرط استفاده از کسرخدمت‌های قدیمی سربازی برای متولدین سال 72 و ماقبل

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح نحوه استفاده از کسر خدمت‌های قدیمی مربوط به رزمندگی، ایثارگری و آزادگی برای متولدین سال 72 و قبل از آن را تشریح کرد.
معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور؛

بازداشت افرادی که درب‌های باشگاه پرسپولیس را آتش زدند

معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور از بازداشت چندین عامل وابسته به فراری ضدانقلاب مرتبط با آتش زدن درب‌های باشگاه پرسپولیس خبر داد.
صفحه  از ۴۳
نظرات و گلایه ها