سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
سردار محمدرضا مقیمی خبرداد؛

استخدام کارآگاه خصوصی در آستانه نهایی شدن

سردار محمدرضا مقیمی پویا درباره آخرین اقدامات صورت برای استخدام کارآگاه خصوصی اظهار کرد: این موضوع در دست پیگیری است، بحث کلان آن تمام شده و منتظر صدور مجوز برای انجام این کار هستیم.
سردار اشتری:

تحقیقات پلیس از دستگیرشدگان مشکوک جاده اهواز ادامه دارد

فرمانده ناجا با بیان اینکه مردم بدون ویزا و گذرنامه به مرزها نیایند اظهار کرد: تأمین امنیت زائران اولویت اول پلیس در مراسم اربعین حسینی است.
سردار کمالی:

وثیقه خروج دانشجویان دارای معافیت تحصیلی حذف شد

سردار موسی کمالی درباره چگونگی سفر دانشجویان و مشمولان سربازی به کشور عراق در ایام اربعین اظهارکرد: برابر آخرین تدابیر اتخاذ شده وثیقه خروج دانشجویان سربازی نرفته برای شرکت در راهپیمایی اربعین حذف شد و دانشجویان می‌توانند از ضمانت ستاد عمره و عتبات عالیات برای سفر به عراق استفاده کنند.
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا خبر داد؛

حذف وثیقه دانشجویانی که ضمانت ستاد عمره و عتبات عالیات دارند

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت دانشجویانی که برای پیاده‌روی اربعین حسینی از ضمانت ستاد عمره و عتبات عالیات استفاده می‌کنند، نیازی به پرداخت اینترنتی وثیقه 100 هزار تومانی ندارند
جانشین قرارگاه مرکزی اربعین نیروی انتظامی؛

فراهم شدن امکان صدور ۴۸ ساعته گذرنامه به همراه ویزا

پایگاه خبری پلیس ایلام، سردار سیدحسین جلالی اظهار کرد: در ایام اربعین، از آنجایی که درخواست مضاعفی از سوی مردم داریم،
یک مسوول:

500 تن مواد مخدر امسال در کشور کشف شد

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی گفت: با احتساب میزان کشف سایر دستگاه های مقابله کننده رقمی افزون بر 500 تن مواد مخدر از ابتدای سالجاری تاکنون در کشور کشف شده است. با کشف این میزان مواد مخدر، آمار کشف امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 5 درصد افزایش داشته است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا عنوان کرد؛

کشف و ضبط بیش از ۵۰۰ تن انواع مواد مخدر در کشور

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی کشور گفت: مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ با جدیت ادامه می‌یابد.رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی کشور با اشاره به اینکه این میزان پنج درصد بیشتر از پارسال است، تصریح کرد: در همین مدت مأموران نیروی انتظامی هرمزگان نیز ۳۸تن و ۸۰۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف کردند که ۸ درصد بیشتر از مدت مشابه پارسال است.
سردار کمالی تشریح کرد؛

شرایط گذراندن سربازی در ازای انجام پروژه تحقیقاتی

سردار موسی کمالی درباره مقررات و شرایط دریافت کسرخدمت سربازی در ازای انجام پروژه تحقیقاتی گفت: برابر مقررات و آیین‌نامه‌های وظیفه عمومی، مشمولان دارای مدرک کارشناس ارشد و بالاتر می‌توانند مدتی از دوره خدمت ضرورت خود را با انجام پروژه تحقیقاتی در مورد مسائل دفاعی و امنیتی کشور سپری کنند.
سردار حمید هداوند:

اعلام بیشترین جرائم پایتخت در تابستان ۹۷

جانشین رئیس پلیس پایتخت شایع‌ترین جرائم در تهران در تابستان امسال را تشریح و سرقت لوازم و قطعات خودرو را از جمله آن‌ها ذکر کرد.
شرایط جذب نیروی امریه؛

جذب سرباز امریه در وزارت علوم/ اعلام جزئیات و شرایط متقاضیان

مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بر اساس مجوزهای اخذ شده، در نظر دارد در راستای تکمیل سهمیه نیروی امریه خود از بین داوطلبان(دانش‌آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد متقاضی امریه سربازی) واجد شرایط، به‌ صورت امریه خدمت سربازی در مراکز تابع استان‌ها و تهران در رشته‌های مورد نیاز دعوت به همکاری کند.
اولتیماتوم پلیس به دلالان؛

دستگیری دلالان در روزهای آتی نیزادامه دارد

رئیس پلیس پایتخت با بیان این مطلب که هرگونه خرید و فروش ارز در خیابان، کوچه و چهارراه ممنوع است، گفت: با تمام سوداگران در حوزه ارز و دلار برخورد می‌شود و تعداد دیگری از آنها امروز و روزهای دیگر آینده دستگیر خواهند شد.
فرمانده مرزبانی ناجا:

از تردد زائران اربعین بدون گذرنامه و روادید جلوگیری می‌شود

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: زائران حتما گذرنامه و روادید سفر را به همراه داشته باشند تا از خروج آنها از کشور جلوگیری نشود.
فرمانده ناجا:

خاوری را می‌توانیم یک‌هفته‌ای بازداشت کنیم

وی دستگیری مدیر سکه ثامن در خارج از کشور را که با کار اطلاعاتی پیچیده صورت گرفت، نشانه قدرت پلیس دانست و گفت: در صورتی که مجموعه قضائی و سیاسی کشور محل اقامت خاوری همکاری کند در یک هفته او را بازداشت و به کشور باز می‌گردانیم چنانکه پلیس هر ماه چند متهم را در خارج از کشور بازداشت و به کشور باز می گرداند.
تشریح شد؛

نحوه صدور مجوز خروج از کشور دانشجویان و مشمولان زائر اربعین

نحوه صدور مجوز خروج از کشور دانشجویان، دانش‌آموزان، طلاب و مشمولان نظام‌وظیفه برای شرکت در مراسم اربعین حسینی (ع) تشریح شد.
جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا مطرح کرد؛

برقراری نظم، امنیت و حفظ جان زائران اربعین حسینی در دستور کار یگان ویژه

سردار حبیب اله جان‌نثاری جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجادر بازدید از مرز مهران با بیان اینکه یگان‌های ویژه امسال با ایجاد لایه کنترلی با احترام و اقتدار به زوار خدمت می کنند، اظهار داشت: تمامی دغدغه نیروی انتظامی، تامین امنیت مردم و زائران امام حسین (ع) است
مالباختگان به پلیس مراجعه کنند؛

تصادف ساختگی، ترفند جدید زورگیران اتوبانی+ عکس

معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری باند 11 نفره مجرمین سابقه داری خبر داد که با ایجاد تصادف ساختگی اقدام به دهها فقره اخاذی و زورگیری از رانندگان کرده بودند
اشتری خبر داد؛

افزایش گیت‌های خروج زائران عتبات از مرز

سردار حسین اشتری در حاشیه مراسم ختم مادر برادران اسماعیلی در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره تمهیدات ناجا برای مراسم اربعین حسینی گفت: نیروی انتظامی اقدامات خود برای امنیت مراسم اربعین را از ماه های گذشته آغاز کرده است.
عدم تمدید طرح برای سال ۱۳۹۸؛

نزدیک شدن به فرصت نهایی پرداخت جریمه غایبان خدمت وظیفه

آن گونه که مسئولان سازمان نظام وظیفه عنوان کرده‌اند پایان سال ۹۷ آخرین فرصت برای پرداخت جریمه غایبان از خدمت است و پس از آن سیاستهای سختگیرانه‌ای برای غایبین در زمینه اشتغال اعمال می‌شود.
رئیس پلیس فتا عنوان کرد؛

شناسایی هکرهای فرودگاه مشهد و تبریز

هادیانفر گفت : حمله سایبری به شرکت‌های فرودگاهی در مشهد و تبریز نیز با تلاش پلیس فتا پیگیری شد؛ هکرها شناسایی، دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند.وی ادامه داد:‌شکایت‌ها بیشتر در خصوص سوءاستفاده از اعتماد مردم بوده و در بحث کارت به کار بوده، به خصوص در حوزه پزشکان؛ موردی داشتیم که چنان از سادگی افراد سواستفاده کرده و فرد را جلوی ATM می‌کشاندند که خود فرد 3 میلیون منتقل می‌کرد و رمز دومش را نیز به صورت فعال در اختیار می‌گذاشت، بعدا که 200 میلیون از حسابش برداشت می‌شد به پلیس فتا برای شکایت مراجعه کرد.
جانشین پلیس پیشگیری پایتخت خبرداد؛

دستگیری جاعلان ویزای اربعین و کشف ۴هزار ویزای جعلی

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری دو نفر جاعل ویزای کشور عراق و ۴ هزار ویزای جعلی خبرداد و افزود از متهمان این پرونده ۴ هزار ویزای جعلی، ۲۷۰ پاسپورت، انواع مهرهای جعلی کنسولگری و دستگاه‌های جعل و دلارها که ارزش آنها ۹۰۰ میلیون تومان است کشف و ضبط شد.
صفحه  از ۷۰
نظرات و گلایه ها