سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
تقدیر از پژوهشگران؛

تقدیر از فعالیت‌های انجمن علمی _ مهندسی شیمی و پلیمر دانشگاه تهران

معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده فنی دانشگاه تهران در جلسه‌ای با اعضای انجمن علمی مهندسی شیمی و پلیمر این دانشکده، از فعالیت‌های این انجمن تقدیر کرد.
نخبه علمی کشور؛

مراسم تقدير از دكتر اسماعيل شهبازي

مراسم تقدير از نخبه علمي كشور، پدر علم ترويج و توسعه روستايي و كشاورزي ايران و چهره علمي ماندگار ايران، جناب آقاي دكتر اسماعيل شهبازي در دانشگاه تهران.
به مناسبت هفته ترویج علم؛

برندگان نوزدهمین دوره جایزه ترویج علم ایران معرفی شدند

هیات داوران انجمن ترویج علم پس از بررسی و طرح سوابق فعالیت نامزدها در هیات مدیره، برندگان نوزدهمن دوره جایزه ترویج علم در سال 1397 را معرفی و به پاس یک عمر تلاش در راه ترویج علم و آگاهی، از فیزیکدان برجسته کشور تجلیل کردند.
جایزه ترویج علم ؛

نوزدهمین دوره جایزه ترویج علم

نوزدهیمن دوره جایزه ترویج علم روز پنجشنبه در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد .
یادی از یک فرهیخته:

بازشناسی چهره علمی و انجمنی دکتر محمدامین قانعی راد(قسمت اول)

پخش خبر درگذشت دکتر سیدامین قانعی راد در روز عیدفطر، شاید در هیاهوی شادمانی عید گم شده باشد. حتی شاید بتوان گفت که بخشی از جامعه علمی کشور،کمتر آشنایی با این فرهیخته علوم انسانی، نداشته و به راحتی از کنار خبر درگذشت وی عبور کرده باشند. اما آنچه مسلم است،اثرگذاری مرحوم دکتر قانعی بر منظومه دانشی ، سامانه های فکری،رویه ها و فرآیندهای تصمیم سازی و تصمیم گیری کشور، بحدی می باشد که نادیده گرفتن یاد و نام او، محال بنظر می رسد. متن زیر با این رویکرد، قصد نمایان سازی پرده هایی از قابلیت ها، صلاحیت ها و توانمندی های این شادروان را دارد.
کسب جایزه انجمن بین المللی SME؛

اعطای جایزه انجمن بین‌المللی "SME" به انجمن علمی دانشگاه امیرکبیر

انجمن علمی دانشجویان مهندسی معدن دانشکده مهندسی معدن و متالورژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به احراز رتبه اول جایزه ویژه از انجمن بین‌المللی مهندسی معدن، متالورژی و اکتشاف (SME) شد.
نظرسنجی
تا چه حد با وظایف و کارکردهای شورای انجمن های علمی ایران آشنایی دارید؟
هیچ
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها