پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۲۸۶۳۳
تاریخ انتشار : ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
شاید به گمان برخی دستگاه ها و ادارات هنوز عید از راه نرسیده باشد چرا که ضعف در ساختارهای اجرایی چنان مشهود است که صدای گردشگران نیز درآورده است.

شعار سال: این روزها که گردشگران و مسافران نوروزی از سراسر ایران اسلامی استان های جنوبی به خصوص کهگیلویه وبویراحمد را به عنوان یکی از مقصدهای گردشگری خود انتخاب می کنند باید زیرساخت های موجود در سطح شهرستان ها نیز آماده پذیریش این حجم از گردشگران نوروزی باشد.


استان کهگیلویه وبویراحمد به عنوان یکی از استان های پیشتاز در حوزه جذب گردشگر در ایام نوروز به دلیل دو اقلیم متفاوت در این استان به طور همزمان است که مقصد مناسبی برای حضور گردشگران از شهرستان های مختلف کشور و حتی کشورهای خارجی است.


شهرستان لنده از جنوبی ترین شهرستان های کهگیلویه وبویراحمد می باشد که دارای جاذبه های فاخر گردشگری و طبیعتی بکر و خدادادی است که چشمه های جوشان و دشت های سرسبز این شهرستان باعث شده است که در ایام تعطیلات نوروزی این شهرستان نیز به عنوان یکی از مقصدهای گردشگران انتخاب شود.


اما با وجود جلسات مکرر خدمات سفر و تاکید فرماندار شهرستان لنده بر آمادگی ادارات خدمات رسانه در این حوزه متاسفانه شاهد ضعف در زیرساخت های شهری در حوزه پارک ها وسرویس های بهداشتی هستیم به طوری که تازه به فکر احداث یک چشمه سرویس بهداشتی دیگر در پارک ورودی شهر افتادند.


گردشگران و مسافران نوروزی که از استان فارس شب گذشته در پارک ورودی شهر استقرار پیدا کرده بودند نیز از نداشتن آب در سرویس بهداشتی پارک ورودی شهر و تاریکی این پارک نسبت به مسئولان حوزه ی شهری نیز گلایه های داشتند که گواه این ادعا است.

متاسفانه در سال نو هیچ کدام از وسایل بازی کودکان در پارک شهر تعویض نگردید و خرابی وسایل بازی و تفرح و سرگرمی کودکان در پارک شهر از نقاط ضعف آشکار مسئولان شهرداری است که باوجود فرصت یک ماهه ای که قبل از شروع سال داشتند باز هم موجب گلایه شدید شهروندان و مسافران نوروزی قرارگرفت.


جالب است که یکی از گردشگران نوروزی از استان بوشهر نیز روز گذشته در صحبت با فرماندار شهرستان لنده، ضمن ابراز گلایه مندی از ضعف زیرساخت شهری برای پذیرش گردشگران از وی خواست تا مکانی جهت خرید تاب برای پارک شهر را به وی معرفی کند تا این گردشگر خود اقدام به خرید تاب کند.

این گردشگر بوشهری با گلایه از وضعیت روشنایی پارک از تاریکی کامل میدان ورودی شهر نیز گلایه مند بود که فرماندار نیز حرف های این گردشگر را تماماً تائید کرد.

به هرحال ضعف های پیدا و پنهان ادارات در این برهه زمانی باید آشکار شوند تا در جلسه ای که بعد از تعطیلات عید نوروز گرفته می شود ضمن تذکر به اداراتی که به وظایف خود در این ایام کوتاهی کردند از ادارات موثر و پیشرو نیز باید قدردانی شود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از وبسایت خبرلنده، تاریخ 8 فروردین 97، کد مطلب: 84096: www.khabarlendeh.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین