site traffic analytics برای کمک به گردشگری از تعامل با وزرا بهره می گیرم | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۰۲۷۰
تاریخ انتشار : ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: برای کمک به رشد و توسعه گردشگری از تعامل خوبم با وزرا بهره می گیرم.
شعارسال:رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: برای کمک به رشد و توسعه گردشگری از تعامل خوبم با وزرا بهره می گیرم.

علی اصغر مونسان ظهر دوشنبه در پاسخ به این پرسش که برای چالش فرابخشی بودن گردشگری چه راهکاری دارید، تصریح کرد: گردشگری فرابخشی است و یکی از پایه های مهم آن صنعت حمل و نقل است. امیدوارم با تعامل خوبی که با وزرا دارم و باحمایت رئیس جمهوری بتوانم بین دستگاهها برای ارتقای گردشگری تفاهم خوبی ایجاد کنم.

وی در جمع خبرنگاران افزود: باید سه بخش سازمان را هم افزا کنیم و بر پایه های میراث فرهنگی و صنایع دستی بخش گردشگری را رشد دهیم. معتقدم گردشگری می تواند در شهرهای کوچک و استانها موجب ایجاد درآمد شغل باشد.

** من هیچ تیم و دسته ای ندارم

مونسان گفت: من هیچ تیمی ندارم. کار تیمی را دوست دارم اما هر کسی که در کنار بنده بتواند نقش ایفا کند خواهد بود و همکاران باسابقه سازمان یک ظرفیت در این زمینه هستند.

وی ادادمه داد: تا جایی که بتوانم تصدی گری دولت را به نفع تصدی گری بخش خصوصی کاهش خواهم داد و جایی که خلا قانونی وجود دارد با همراهی مجلس آن را برطرف خوهیم کرد.

شعارسال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از سایت میراث ما، تاریخ انتشار 4خرداد 97، کد خبر: 6391، www.mirasema.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین