site traffic analytics برقراری خط هوایی تهران-بروکسل هواپیمایی قشم ایر | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۰۳۱۴
تاریخ انتشار : ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۸
مدیرعامل شرکت هواپیمایی قشم ایر خبرداد: برقراری خط هوایی تهران-بروکسل در آینده نزدیک، گامی دیگر در توسعه مناسبات گردشگری با اروپا

شعار سال: محمود شکرآبی مدیرعامل شرکت هواپیمایی قشم ایر افزود: خوشبختانه زمینه های همکاری بسیار خوبی در زمینه جذب گردشگر و جابجایی مسافر بین تهران و بروکسل وجود دارد و طرف اروپایی هم علاقمند به بسط و گسترش این مناسبات بین دو کشور است.

وی با بیان این که شرکت قشم ایر نخستین ایرلاین ایرانی است که موفق به کسب مجوز TCO برای برقراری پروازهای اروپایی شده است، گفت: هدف ما از برقراری این خط جدید هوایی، گسترش خطوط پروازی این شرکت به اروپا است، ضمن اینکه بروکسل به عنوان مرکز اتحادیه اروپا از اهمیت خاص و استراتژیکی برخوردار است و برقراری خط هوایی باعث تسهیل شرایط سفر گردشگران خارجی به ایران و هموطنان مقیم بلژیک و سایر کشورهای اروپایی به تهران خواهد شد.

شکرآبی به اهمیت توسعه صنعت گردشگری در کشورمان و همچنین بین کشورهای جهان اشاره کرد و گفت: در پیشبرد اهداف اقتصادی و فرهنگی کشورها و افزایش تردد گردشگران و تجار، خدمات حمل و نقل هوایی نقش مهمی ایفا می کند و برقراری این خط هوایی بین تهران - بروکسل استقبال خوبی خواهد داشت و امیدواریم بتوانیم در آینده نزدیک خدمات خود را در این مسیر پروازی به مسافران ارائه دهیم.

فرانسوا دُله سفیر بلژیک در تهران نیز ضمن اشاره به استقبال از این خط هوایی گفت: جمهوری اسلامی ایران ظرفیت های بالایی برای جذب گردشگران خارجی دارد و مردم بلژیک برای سفر به ایران از این خط هوایی استقبال خوبی خواهند داشت و بروکسل به عنوان مرکز اتحادیه اروپا برای تجار و گردشگران خارجی منطقه بسیار شناخته شده است.

وی تصریح کرد: برقراری پرواز تهران - بروکسل تاثیر مثبتی در توسعه مناسبات بین دو کشور از جمله صنعت توریسم، تعاملات فرهنگی، اقتصادی و سرمایه گذاری خواهد داشت.

فرانسوا دُله در خصوص نحوه صدور ویزای بلژیک گفت: ما در سفارت بلژیک بطور حتم سعی می کنیم در این مشارکت به بهترین نحو عمل کنیم و علاقه مندیم تا زمینه ی سفر گروه های مختلفی از ایرانیان را به کشورمان فراهم کنیم و در این خصوص تلاش خواهیم کرد تا این کار بدون هیچ مشکلی به بهترین نحو انجام شود. وی اظهارداشت: با انجام این پرواز زمینه های لازم جهت همکاری های دو شرکت هوایی قشم ایر ایران و ایرلاین ملی کشور بلژیک، شرکت بروکسل ایرلاین جهت عقد قراردادهای مختلف فراهم خواهد شد.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در بلژیک در پایان افزود: حمایت سیاسی در بلژیک برای برقراری این پرواز اهمیت زیادی دارد و با برقراری آن زمینه های توسعه مناسبات دو کشور بیش از پیش تقویت خواهد شد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت های هالیدی، تاریخ انتشار 1 خرداد 96، کد مطلب: -، www.hiholiday.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین