site traffic analytics ضرورت شناخت پتانسیل‌های گردشگری جرقویه برای ایجاد درآمد پایدار | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۳۰۳۵۵
تاریخ انتشار : ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲
بخشدار جرقویه علیا گفت: با توجه به ظرفیت های بالای منطقه باید از ظرفیت های عمومی و اختصاصی بخش جرقویه در جهت ایجاد گردشگری و اشتغال پایدار بهره ببریم.

شعارسال:بخشدار جرقویه علیا گفت: با توجه به ظرفیت های بالای منطقه باید از ظرفیت های عمومی و اختصاصی بخش جرقویه در جهت ایجاد گردشگری و اشتغال پایدار بهره ببریم.

صبح امروز جلسه ایجاد طرح گردشگری با حضور بخشدار، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر وروستاها و دهیاران منطقه در سالن اجتماعات بخشداری تشکیل شد.

در این جلسه بخشدار جرقویه علیا با اشاره به پتانسیل های موجود در زمینه گردشگری در منطقه اظهار کرد: با توجه به ظرفیت های موجود در منطقه کویری جرقویه علیا از قبیل معدن نمک، تپه های ماسه ای، چشمه های آب و قنوات، اثار باستانی، دژکوه، کبوتر خانه های قدیمی، مساجد و بناهای تاریخی باید با همکاری و هماهنگی مسئولان طرح کمیته گردشگری را در منطقه اجرایی کنیم و با توجه به وجود ردیف ایجاد اشتغال و تسهیلات آماده پرداخت را وارد این طرح کنیم و در زمینه گردشگری و ایچاد اشتغال در منطقه گام های اساسی برداریم.

حسین بهزادفر با اشاره به وجود نقاط عمومی و اختصاصی در بحث گردشگری افزود: بحث گردشگری را باید در بخش عمومی و خصوصی پیگیری کرده و بستر لازم برای ورود بخش خصوصی به حوزه گردشگری را فراهم آوریم.

در این جلسه مقرر شد تا جلسات گردشگری به صورت گردشی در روستاهای مورد هدف گردشگری تشکیل و اعضای جلسه از نقاط و چاذبه های محل بازدید بعمل آورند.

نظر به اینکه توسعه و رونق گردشگری مستلزم هزینه و زیرساخت ها و امکانات مورد نیاز و آماده سازی مکان های گردشگری جهت اقامت توریست و مهمانان است طرح های مورد نیاز نقاط مزبور و هزینه مورد نیاز را تهیه و در جلسه آتی مطرح کنند.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت اصفهان شرق، تاریخ انتشار 4خرداد97، کد خبر: 156471،www. esfahanshargh.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین