پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۵۹۳۰۱
تاریخ انتشار : ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰
پرچم هر کشور تابع استانداردهای ترسیمی و نوشتاری خاص است.کم توجهی به این نشانگان نوشتاری و ترسیمی، نه تنها از نظر اخلاقی و تعصبات ملی درست نیست، بلکه نوعی جرم نیز تلقی می شود. متاسفانه مشغله زیاد مدیران دستگاه های اجرایی، شرایط را برای برخی کم توجهی های غیر عامدانه در این خصوص فراهم کرده است. بعنوان نمونه سایت وزارت ورزش و جونان هم آرم الله وسط پرچم ایران که در اصل به رنگ قرمز است را به رنگ سیاه تغییر داده اند.
شعار سال : پرچم هر کشور تابع استانداردهای ترسیمی و نوشتاری خاص است.کم توجهی به این نشانگان نوشتاری و ترسیمی، نه تنها از نظر اخلاقی و تعصبات ملی درست نیست، بلکه نوعی جرم نیز تلقی می شود. متاسفانه مشغله زیاد مدیران دستگاه های اجرایی، شرایط را برای برخی کم توجهی های غیر عامدانه در این خصوص فراهم کرده است. بعنوان نمونه سایت وزارت ورزش و جونان هم ازین مشکل برخوردار است.سایت وزارت ورزش و جونان هم آرم الله وسط پرچم ایران که در اصل به رنگ قرمز است را به رنگ سیاه تغییر داده اند.


لازم به ذکر بوده که این بررسی در تاریخ(7 مهر 1397) صورت گرفته است.

اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شعارسال
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین