site traffic analytics حضور ژن‌های خوب در شرکتهای زیرمجموعه وزارت تعاون | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۰۴۹۴۱
تاریخ انتشار : ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۱
حدود شش ماه از استقرار محمد شریعتمداری بر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌گذرد ولی بررسی لیست پست‌های مدیریتی و هیئت مدیره شرکت‌های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نشان می‌دهد که ژن های خوب کماکان در پست‌های خود حضوری پررنگ دارند.
شعار سال : بررسی لیست پست‌های مدیریتی و هیئت مدیره شرکت‌های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نشان می‌دهد که ژن های خوب کماکان در پست‌های خود حضوری پررنگ دارند.

حدود شش ماه از استقرار محمد شریعتمداری بر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌گذرد ولی ژن‌های خوب این وزارتخانه با اطمینان و دلی گرم مشغول به فعالیت در شرکت‌های وابسته به این وزارتخانه هستند.

در مقابل اما، گاه و بیگاه اخباری دایر بر تعدیل نیروها و اخراج کارگران در شرکت‌های زیرمجموعه این وزارتخانه به گوش می‌رسد.

هر چند که یکی از انتقادات نمایندگان به علی ربیعی، وزیر پیشین کار، در زمان استیضاح، انتصاب ژن‌های خوب در شرکت‌های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود.

با گذشت هفت ماه از حضور تیم جدید در وزارت کار گذشته و این تیم تاکنون هیچ اقدامی در زمینه برخورد با ژن‌های خوب نکرده است. براستی چه زمانی شریعتمداری برای برکناری ژن‌های خوب دست به کارت می‌شود‌؟


شعار سال ، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت  خبری نود اقتصادی ، تاریخ انتشار:11 اردیبهشت1398،کدخبر:2118645 ،90eghtesadi.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین