پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۵۱۵
تاریخ انتشار : ۲۸ تير ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۱
نصب دستگاه‌های کارت‌خوان در اتوبوس‌ها قرار بود برای همیشه به بحث و مجادله‌های تکراری رانندگان و مسافران مبنی بر نداشتن پول خرد، تعیین و اخذ کرایه‌های سلیقه‌ای و عدم دریافت نقدی کرایه ها خاتمه دهد اما این روزها خرابی این دستگاه‌ها مشکل جدیدی برای مسافران و رانندگان ایجاد کرده است.

شعار سال: به گفته رئیس کمیته حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تهران، رانندگان اتوبوس‌هایی که دستگاه کارت خوان آنها خراب است حق گرفتن وجه نقد را ندارند.

مهندس محسن سرخو، در مورد بروز اینگونه مشکلات گفت: شهروندانی که دارای کارت بلیت الکترونیک هستند در صورت مواجهه با کارت خوان‌های خراب می‌توانند به صورت رایگان از آن سرویس استفاده کنند.

وی با بیان اینکه همه اتوبوس‌های بخش خصوصی و بلیتی به دستگاه‌های کارتخوان بلیت الکترونیک مجهز شده‌اند، گفت: از شهروندان تقاضا داریم که در صورت مشاهده خراب بودن یا خاموش بودن دستگاه‌های کارتخوان بلیت الکترونیک، موضوع را به سامانه 1888 اطلاع دهند تا رسیدگی های لازم در این زمینه صورت گیرد.

سرخو با بیان اینکه عدم پرداخت کرایه از سوی مسافر، ممکن است موجب نارضایتی راننده اتوبوس و یا کنترل کنندگان بلیت در ایستگاه‌ها شود، اعلام کرد: شهروندان در صورتی که با چنین مشکلی روبرو شدند می‌توانند موضوع را به صورت تخلف اعلام کنند.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران«ایسنا»، تاریخ انتشار 27 تیر 95 ، کد مطلب: 95040115020: www.isna.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین