site traffic analytics به مردم قول می‌دهیم اول مهر پایان مدارس خشتی گلی و ‌نفتی خواهد بود | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۶۰۸۲
تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۰
سید جواد حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش به اختصاص ۱۳ میلیارد تومان برای استانداردسازی سیستم سرمایشی و گرمایشی در لرستان اشاره کرد و گفت: به مردم قول می‌دهیم اول مهر پایان مدارس خشتی گلی و ‌نفتی خواهد بود.
شعار سال:سرپرست وزارت آموزش و پرورش به اختصاص ۱۳ میلیارد تومان برای استانداردسازی سیستم سرمایشی و گرمایشی در لرستان اشاره کرد و گفت: به مردم قول می‌دهیم اول مهر پایان مدارس خشتی گلی و ‌نفتی خواهد بود.


 سید جواد حسینی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هدف اصلی از سفر به استان لرستان بازدید از روند بازسازی و آماده‌سازی مدارس به ویژه مدارس سیل‌زده پلدختر و معمولان بود.

وی افزود: در مجموع در استان لرستان سیل نزدیک به 400 تا از مدارس را آسیب کلی، جزیی و برخی را تخریب کرد.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه حدود 113 مدرسه تخریب شده از سیل باید کاملا بازسازی شوند عنوان کرد: بقیه مدارس به تعمیرات اساسی یا نیمه اساسی نیاز دارند و آنهایی که به تعیرات اساسی نیاز دارند با بسیج تمام امکانات کار دارد پیش می‌رود به طوری که برای اول مهر حدود 60مدرسه تخریبی آماده است.

وی بیان کرد: ما قبلا 75 کانکس برای این مناطق فرستادیم و بیش از 60 کانکس دیگر خواهیم فرستاد، برای استانداردسازی حرارتی و برودتی این مدارس نیز هفته گذشته 13 میلیارد تومان تخصیص دادیم و به مردم قول دادیم اول مهر پایان مدارس خشتی گلی و پایان مدارس نفتی خواهد بود به ویژه با رویکرد اولویت بخشی به مناطق سیل‌زده و امیدواریم که با کمک خیرین که بیش از 86  میلیارد تومان کمک کردند کار پیش برود.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد: فعالیت‌هایی که اینجا انجام می‌شود دو قسمت است یکی فعالیت‌های محتوایی آموزش و پرورش و یک قسمت فعالیت‌های نوسازی است.

وی گفت: در مورد محتوا امسال 100 دبیر مجرب از تهران  45 روز به این مناطق آمدند  و 300 مدکار اجتماعی برای کمک حرفه‌ای بازسازی روحی و روانی حضور پیدا کردند.

حسینی تصریح کرد: بیش از 40 هزار جلد کتاب برای بچه‌ها توزیع شد و بخشی از مدیران آموزشگاهی ما که با توان بیشتر در اول سال شروع به کار کنند.

وی خاطرنشان کرد: بیش از 80 درصد معلمانی که در سال اول و مهر باید به کلاس بروند آموزش‌ها و توانمندسازی‌های لازم را دیدند و 20 هزار معلم از دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی برای اول مهر برای خدمت مردم خوب ایران و تعلیم و تربیت دانش‌آموزان  کار شروع می‌کنند.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم،تاریخ انتشار:17مرداد1398،کدخبر:2071886،www.tasnimnews.com
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین