پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۷۸۷۸
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸
اسماعیل حسن زاده،رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: با تمام توان و قاطعیت قانون را اجرا می‌کنیم، حتی برای آنهایی که خودشان را دانه درشت می‌نامند.
شعار سال:رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: با تمام توان و قاطعیت قانون را اجرا می‌کنیم، حتی برای آنهایی که خودشان را دانه درشت می‌نامند.
 اسماعیل حسن زاده، رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در نشست خبری در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه یک سری باشگاه ها و افراد حملات و انتقادات تند و تیزی به کمیته انضباطی و شخص شما انجام می دهند و به نظر می رسد در قبال آنها مماشات صورت می گیرد، برنامه روشن کمیته انضباطی در این باره چه خواهد بود؟ گفت: امسال مصمم هستیم از تمام ظرفیت های آیین نامه استفاده و آن را اعمال کنیم. کیفر چند خصوصیت دارد که قطعی بودن و فوریت جزو مهمترین رکن های آن است. در روانشناسی اجتماعی احترام به همه وجود دارد و امری است بدیهی.

وی افزود: باید قبول کنیم برخی حقوقی فراتر از بقیه می خواهند و امسال می خواهیم با تمام توان و قاطعیت قانون را اجرا کنیم؛ حتی برای آنهایی که خودشان را دانه درشت می نامند. اگر دیدم قولی را که دادیم نمی توانیم اجرا کنیم با تمام شرافت خداحافظی می کنیم. همه تلاش خود را برای خشونت زدایی و حفظ حقوق همه در فوتبال انجام می دهیم و خواهیم داد.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  خبرگزاری برنا،تاریخ انتشار:27مرداد1398،کدخبر:886439،www.borna.news

 

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین