پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۷۹۷۷
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸
قاسمی در مصاحبه با رسانه بیان داشت که فدراسیون رزمی، مدیری برنامه محور، عملگرا و مقبول می طلبد . اولویت نخست، تقویت هیات های استانی و ایجاد تحول مثبت ساختاری است.
شعار سال: دکتر علی قاسمی با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست فدراسیون ورزش های رزمی ، بیان داشت که نیاز امروز فدراسیون ورزش های رزمی، به عنوان فدراسیونی استراتژیک، مدیری برنامه محور، عملگرا و مقبول نزد خانواده بزرگ رزمی ایران است تا با تکیه بر سایر شاخص های مدیریتی و خرد جمعی بتواند تحولاتی مثبت در این فدراسیون ایجاد کند.

این کارشناس ورزش های رزمی در گفت و گو با کانال " بدون تعارف با ورزشهای رزمی" افزود: متاسفانه بسیاری از چشم اندازهای ایده آل که در مجامع انتخاباتی توسط نامزدهای ریاست فدراسیون مطرح و بر آنها تاکید می شود، پس از انتخاب رییس فدراسیون ، به اهدافی دست نیافتنی و در حد یک شعار تبلیغاتی تبدیل می شود.

از جمله این‌شعارها، تاکید بر نقش هیات های استانی به عنوان "بازوان توانمند" فدراسیون در تحقق برنامه ها است که به شخصه بر این باورم حتی اگر همین یک وعده انتخاباتی به عنوان کلیدی ترین راهبرد مشارکتی یک فدراسیون تحقق یابد، اثرات بسیار قابل توجهی در نتایج مدیریت چهارساله یک رییس منتخب مجمع داشته و حداقل دستاورد آن ، رضایتمندی و شخصیت بخشی به ارکان اصلی یک فدراسیون و در نتیجه جمعیت تحت پوشش است.

قاسمی که به عنوان کاندیدای ریاست فدراسیون کاراته برنامه ای جامع تدوین و در مجمع ارائه کرده بود، در پایان تصریح کرد: حضور قابل توجه نامزدهای ریاست فدراسیون ورزشهای رزمی ، به وضوح نشاندهنده میل و نیاز به ایجاد تغییر در رویکرد این فدراسیون و ایجاد تحولی مثبت در آن است. امید است اعضای محترم‌ مجمع با در نظر داشتن پیشینه نامزدهای ریاست فدراسیون و نحوه عملکرد آنها، عملگرایی، مقبولیت و صداقت آنها را در انتخاب نهایی خود مورد توجه قرار دهند.

اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شعار سال(برگرفته از فضای مجازی)
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین