پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۸۰۲۷
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۱
سامانه برخط توزیع محصولات دارویی و ملزومات پزشکی موسوم به «اندی لاین» با حضور معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و جمعی از مدیران و مسؤولان شرکت توزیع دارو پخش صبح امروز رونمایی شد.

شعارسال: سامانه برخط توزیع محصولات دارویی و ملزومات پزشکی موسوم به «اندی لاین» با حضور معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و جمعی از مدیران و مسؤولان شرکت توزیع دارو پخش صبح امروز رونمایی شد

آقای محمد رضا مرادی مدیر عامل شرکت توزیع داروپخش در حاشیه این مراسم گفت: فناوری نقش انکار ناپذیری در صنعت پخش محصول دارد، این سامانه باعث افزایش شفافیت در بخش توزیع دارو می‌شود.

وی افزود: مدت هاست که دندانپزشکان ما برای تهیه کار پول و محصولات بی حس کننده دچار مشکل هستند و محصولات مورد نیازشان با قیمت مصوب سازمان غذا و دارو به دست آن‌ها نمی‌رسید. در مرحله اول آغاز به کار سامانه، تجهیزات و محصولات مورد نیاز دندانپزشکان را در سامانه بارگذاری کرده ایم که دندانپزشکان و تمامی داروخانه‌های سراسر کشور می‌توانند اقلام مورد نیاز خود را بصورت برخط سفارش دهند.

آقای مرادی گفت: اکنون حدود ۶۰ قلم محصول مصرفی بخش دندانپزشکی در سامانه قرار گرفته است و بیش از ۴۰۰ قلم از ملزومات پزشکی برای بیمارستان‌های سراسر کشور هم در این سامانه وجود دارد که می‌توانند با ورود به سامانه و انتخاب نوع و تعداد محصولات مورد نیاز ثبت سفارش کنند و اقلام با قیمت مصوب سازمان غذا و دارو به نشانی آن‌ها ارسال خواهد شد.

وی افزود: در نظر داریم برای تمام دارو‌ها و محصولات آرایشی بهداشتی این زیر ساخت را توسعه دهیم تا محصولات مختلف بصورت برخط سفارش داده شود و با قیمت مصوب به دست داروخانه‌ها و مراکز درمانی برسد.


شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما ،تاریخ انتشار: 27 مرداد1398،کدخبر:2502991 www.iribnews.ir،

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین