site traffic analytics قیمت تمام شده غذای دانشجویی امسال برای دانشگاه ۱۳ هزار تومان است | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۳۱۷۱۰
تاریخ انتشار : ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۲
رئیس دانشگاه علامه گفت: قیمت غذای دانشجویی امسال ۱۳ هزار تومان تمام می‌شود و این در حالی است که ما هیچ گونه افزایش بودجه نداشتیم.

شعارسال: حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبایی ، پیرامون اینکه آیا سال تحصیلی جدید افزایش کیفیت غذای دانشجویی را به همراه خواهد داشت یا نه گفت:امسال قیمت غذا ۷۰۰ یا ۸۰۰ تومان برای دانشجویان افزایش یافته است، اما هزینه تهیه غذای دانشجویی برای دانشگاه ۶ تا ۷ هزار تومان افزایش پیدا کرده و در عین حال بودجه دانشگاه کاهش یافته است.

وی افزود: امسال اگر بتوانیم با این افزایش قیمت کیفیت سال قبل را برای دانشجویان فراهم کنیم تقریبا می‌شود گفت یک کار غیرممکن را ممکن کرده ایم.

سلیمی ادامه داد: با تمام این شرایط ما سعی می‌کنیم برای افزایش کیفیت و تنوع غذای دانشجویان تلاش کنیم، اما متاسفانه قیمت غذای دانشجویی امسال برای ما ۱۳ هزار تومان تمام شده است و این در حالی است که ما هیچ گونه افزایش بودجه نداشته ایم و در عوض حدود ۲۰ درصد کاهش بودجه دانشگاهی نیز داشته ایم.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری دانشجو، تاریخ انتشار: 15شهریور1398 ، کدخبر: 789290: www.snn.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین