پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۱۷۳۸
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۴
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان گفت: معدن سرب و روی انگوران ۹۸ ساله انگوران، بزرگترین معدن سرب و روی خاورمیانه که همچنان فعال است، پذیرای تورهای گردشگری می شود.

شعار سال: امیر ارجمند، گفت: معدن انگوران جزء معدود معادن فعال کشور است که صنعت گردشگری را در برنامه‌های خود قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه معرفی معدن انگوران زنجان در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری انجام شد، افزود: گردشگری معدنی در معدن انگوران زنجان بزرگترین معدن سرب و روی خاورمیانه، از طرف وزیر میراث فرهنگی نیز مورد استقبال قرار گرفت.

ارجمند با بیان اینکه این معدن در ۱۳۰ کیلومتری شهر زنجان قرار دارد. فعالیت این معدن به سال ۱۳۰۱ بر می‌شود، گفت: بر اساس برنامه ریزی که در معدن انگوران صورت گرفته بازدید از پیت معدنی، تونل زیرزمینی، معدن تراورتن و ورودی ییلاق همه از جاذبه‌های گردشگری بزرگترین معدن سرب و روی خاورمیانه است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان عنوان کرد: گردشگران در آینده نزدیک می‌توانند از طریق دفاتر خدمات گردشگری نسبت به ثبت نام در تور گردشگری معدن انگوران اقدام کنند.

شعار سال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت ماین نیوز، تاریخ انتشار: 27بهمن1398 ، کدخبر: 49376: www.minews.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین