site traffic analytics یک کیلومتر آسفالت ۵۰۰ میلیون تومان هزینه دارد | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۴۰۶۸
تاریخ انتشار : ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸
معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز با اشاره به سیر صعودی قیمت آسفالت تاکید کرد: در حال حاضر اجرای عملیات آسفالت در هر کیلومتر از راه‌های استان حدود ۵۰۰ میلیون تومان تمام می‌شود که در شرایط اعتباری کنونی مبلغ قابل توجهی است.

شعار سال: مجتبی حاجیان با اشاره به وضعیت نامناسب روکش آسفالت برخی از راه‌های اصلی استان اظهار کرد: مردم از وضعیت نامناسب برخی از راه‌های اصلی استان از جمله محور نجم آباد – اشتهارد گلایه دارند که این گلایه نیز به حق است.                   

وی ادامه داد: تامین اعتبار مورد نیاز برای این محور باید از محل اعتبار تملک دارایی استان تامین می‌شد که متاسفانه امسال تخصیصی داده نشده است.

وی توضیح داد: امیدواریم برای سال آینده برای آسفالت این محور اعتبار مناسبی تخصیص داده شود و تا آن زمان چاره‌ای جز لکه و چاه گیری این مسیر نداریم.

حاجیان با اشاره به سیر سعودی قیمت آسفالت تاکید کرد: در حال حاضر اجرای عملیات آسفالت در هر کیلومتر از راه‌های استان حدود ۵۰۰ میلیون تومان تمام می‌شود که در شرایط اعتباری کنونی مبلغ قابل توجهی است.

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز در ادامه با اشاره به برنامه ریزی برای روکش آسفالت جاده مخصوص کرج و محور کرج – قزوین گفت:  انجام عملیات روکش آسفالت در دمای کمتر از ۱۵ درجه امکان پذیر نیست.

وی اظهار کرد: بعد از برگزاری چندین مرحله مناقصه، بلاخره پیمانکارانی که قرار است روکش آسفالت این دو مسیر را انجام دهند انتخاب شدند و منتظریم تا شرایط جوی مناسب و سفرهای نوروزی تمام شود تا عملیات اجرای روکش آسفالت این مسیرها را شروع کنیم.

شعار سال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار: 12اسفند1398 ، کدخبر: 98121209307: www.isna.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین