site traffic analytics اجنه در سیستم های امنیتی؛از تخیل تا واقعیت | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۷۱۴۵
تاریخ انتشار : ۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۰
سکانسی در فیلم سینمایی آمریکایی جوخه انتحار( suicide squad )محصول 2016 وجود دارد که در آن نشان داده می‌شود که سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا اسناد مهم نظامی را از وزارت دفاع ایران توسط اجنه‌ها سرقت می‌کنند!! رافئی پور هم در برخی صحبت های خود به این امر اشاره داشته است.

شعار سال:سکانسی در فیلم سینمایی آمریکایی suicide squad محصول 2016 وجود دارد که در آن نشان داده می‌شود که سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا اسناد مهم نظامی را از وزارت دفاع ایران توسط اجنه‌ها سرقت می‌کنند!! رافئی پور هم در برخی صحبت های خود به این امر اشاره داشته است.


برخی از منتقدین ورود تشکیلات امنیتی به این حوزه را با دیدگاه تردید نگریسته و برخی از تحلیل گران، این قابلیت را بعنوان جزئی لازم برای نظام های امنیتی می دانند. شایعات مربوط به نامه قرار گرفته روی میز اوباما توسط این دسته از افراد ، بعنوان ادله اثباتی، بیان می شود.


ورای تائید یا تکذیب این قابلیت ها و با توجه به قابلیت ها ، حساسیت ها و الزامات فعالیت های امنیتی ، ضروری است که در دو شاخه ، جهت دهی به افکار عمومی و ممانعت از ایجاد تشویش و همچنین شاخه امنیت و ضد اطلاعات ، این مهم توجه خاص شود. لازم به توضیح است که با توجه به شرایط خاص جامعه و دوره تاریخی در حال گذار، همچنین ممانعت از ایجاد تشویش اذهان عمومی در عین پاسخگویی اغنایی حداقل، بشکلی کاملا خلاصه وار و سربسته، به موضوع ورود شده است.

تعداد بازدید : 41

منبع :فضای مجازی

اخبار مرتبط
برگزیده ها
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین