پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۷۲۶۰۹
تاریخ انتشار : ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۴
ژنراتورهای هیدروژنی از جمله دستگاه‌هایی هستند که کاربردهای متنوعی در طیف وسیعی از صنایع و مراکز دانشگاهی و پژوهشی دارند. آزمایشگاه‌ها، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی از جمله مصرف‌کنندگان این دستگاه هستند.

شعار سال:ژنراتورهای هیدروژنی از جمله دستگاه‌هایی هستند که کاربردهای متنوعی در طیف وسیعی از صنایع و مراکز دانشگاهی و پژوهشی دارند. آزمایشگاه‌ها، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی از جمله مصرف‌کنندگان این دستگاه هستند.

محمد ژیانی؛ مدیر عامل شرکت دانش بنیان فنی و مهندسی دانش نوین هیدروژن آسیا در این‌باره گفت: این ژنراتورها در دو مدل تولید می‌شود؛ یک مدل غشایی پروتون، قیمت نمونه مشابه خارجی ژنراتور هیدروژنی مدل غشایی پروتون در حدود 200 میلیون تومان است، این محصول در این شرکت در بازه قیمت 90 میلیون تومان عرضه می‌شود همچنین قیمت مدل آلکالائین این ژنراتور نزدیک به 30 تا 40 درصد از نمونه مشابه خارجی کمتر است.

مدیر عامل شرکت دانش بنیان فنی و مهندسی دانش نوین هیدروژن آسیا، دستگاه تست پیل‌های سوختی را دیگر محصول دانش بنیان این مجموعه معرفی کرد و گفت: این دستگاه تست، برای آزمایش انواع پیل‌های سوختی با سوخت هیدروژن و گاز اکسیژن کاربرد دارد. این پیل‌های سوختی در حوزه انرژی‌های نو به کار می‌روند.

ژیانی یادآور شد: با همکاری یکی از مؤسسات تابعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حال مذاکره هستیم تا بتوانیم با توجه به زمینه‌های مساعد موجود، چند محصول دانش بنیان را صادر کنیم.

شعار سال، با اندکی تخلیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری تسنیم، تاریخ 6 اردیبهشت 1399،کدخبر:2250643،www.tasnimnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین