پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۷۵۳۶۶
تاریخ انتشار : ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۷
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید با افرادی که حقوق‌های غیر معمول و خارج از عرف دریافت می‌کنند برخورد شود.
شعار سال: حسن کامران در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس، خطاب به وزیر صنعت و معدن بیان کرد: اعلام شده که فردی حراستی در سایت شهرک صنعتی اصفهان، ماهیانه ۱۰ میلیون حقوق می‌گیرد. در حالی که این آقا ماهی ۱۵ میلیون تومان حقوق می‌گیرد به طوری که ۱۲۰ ساعت در ماه اضافه کار، ساعتی ۶۰ تومان دریافت کرده و ۹ ماموریت داشته و هر سه ماه یک بار ۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان کارانه دریافت می‌کند.

وی در ادامه اظهار کرد: فرد مذکور از فولاد مامور بوده و اکنون خودش را استخدام رسمی در شهرک‌ها کرده و یک ماشین از فولاد دستش هست که هنوز پس نداده است. تازگی به او لوح نیز داده اند. باید در این حقوق‌ها تجدید نظر شود. به جای برخورد با این افراد برای بچه‌های خوب پرونده سازی می‌شود. فرد حراستی باید از پاک دست‌ترین افراد باشد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری ایسنا ، تاریخ انتشار: 22 اردیبهشت 1399 ، کدخبر: 99022215889 ، www.isna.ir.

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین