پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۷۶۱۷۴
تاریخ انتشار : ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
برخی از کارشناسان در نگاهی شدیدا بدبینانه و گرایش دار به تئوری توطئه معتقدند که همه گیری کرونا و بیماری همه گیر بعدی، برنامه ای برای تزریق نانوچیپ های کنترل کننده انسان ها ، به تمامی شهروندان بشکلی فراگیر و بصورتی مشروع است. این گروه معتقد به شروع نظامی استبدادی جدید در دنیا می باشند. مسلما این ادعا می تواند در طیفی از فناوری هراسی تا مهندسی امنیتی ، مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

شعار سال: در نگاهی بدبینانه در ویدئوی زیر می بینید که برخی کارشناسان معتقدند با کشف واکسن کرونا قرار هست که نانوچیپ هایی به بدن انسان ها تزریق شود.البته گفته شده که برخی قبول نمی کنند که این واکسن را دریافت کنند که طبق یک برنامه این افراد به عنوان تروریست و عامل ضرر برای انسان های دیگر تلقی شده و حذف خواهند شد. در واقع در راستای پروژه کنترل جمعیت زمین که الان در حال افزایش است و کنترل مغز انسان ها و کنترل افکار انسان ها،این نانوچیپ ها وارد بدن انسان ها می شود.و این ها به دنبال ایدئولوژی جهان بدون جنگ هستند.این نانو چیپ ها قابلیت کشتن انسان ها را نیز خواهند داشت.

لطفا اساتید آگاه اطلاع رسانی کنند.

تعداد بازدید : 1295

برگرفته از فضای مجازی

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین