پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۷۶۱۸۶
تاریخ انتشار : ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴
برخی از کارشناسان با ارایه ادله هایی چند معتقدند که وضع حاضر صنعت خودروی کشور، نه به دلیل تحریم ها و سیاست گذاری های نامناسب ، بلکه به دلیل فعالیت هدفمند نوعی تشکیلات مافیایی در این صنعت است. توجه به کلیپ زیر ، خالی از لطف نیست.

شعار سال: در بیان دلایل انفجار قیمت خودرو،علی علیلو عضو سابق تحقیق و تفحص از خودروسازان، اظهار می دارد که تا زیرساخت ها اصلاح نشود این وضعیت ادامه خواهد داشت. وی بیان می دارد که تحقیقات نشان داده سه عامل در خیلی جاها مشکل ایجاد می کند:

1-بی کفایتی مدیریتی که بخشی از آن عمد است؛اعمال نفوذ عناصر مافیایی حتی بر وزیر ،نفوذ بر دستگاه های نظارتی و دستگاه های امنیتی دارند.در این زمینه به خط قرمزهایی رسیده ایم.

بخشی از این بی کفایتی نفوذ است که با قلدری در صنعت خودرو اعمال قدرت می کنند در سیستم قضائی هم هستند.

این افراد ریشه در خارج دارند.که گاهی مقاصد سیاسی هم در پشت آنهاست.

بخشی بی کفایتی مدیریتی محض در صنعت خودرو است.

2-ساختار صنعت خودرو نیز مشکل دارد.خودروسازان ورشکسته هستند با وجود منابعی که به آن ها تعلق می گیرد.ساختار منابع انسانی هم باید اصلاح شود.و به همین دلایل خودروسازان زیان انباشته دارند.

3-بحث نظارتی بر صنعت خودروسازی نیز مسئله بعدی است که مطرح می شود.

تعداد بازدید : 0

اختصاصی پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین