پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۷۸۴۱۳
تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۱
بانک‌پاسارگاد، جهت رفاه حال مشتریان و پیشگیری از انتقال ویروس کرونا از طریق اسکناس، امکان واریز وجه نقد را با استفاده از دستگاه‌های CRS، در ۲۶ شعبه‌ی خود فراهم کرد.

شعار سال: دستگاه‌های «خودپرداز-خوددریافت» (CRS) علاوه بر ارائه خدمات دستگاه‌های خودپرداز (ATM)، امکان واریز وجه نقد به حساب مشتری را نیز فراهم می‌کنند. به این ترتیب که مشتری از طریق این دستگاه و با در اختیار داشتن کارت بانک‌پاسارگاد قادر خواهد بود وجوه نقد خود را بدون مراجعه به شعبه به حساب خود واریز کند.
برداشت وجه، انتقال وجه، دریافت مانده حساب، دریافت گردش حساب، خرید شارژ، تغییر رمز، پرداخت قبض، پرداخت تسهیلات، کمک به خیریه و … از دیگر خدمات دستگاه‌های CRS هستند.
گفتنی است به زودی تعداد بیشتری از شعبه‌های بانک‌پاسارگاد مجهز به این دستگاه خواهند شد. با تماشای فیلم زیر با نحوه کار با خوددریافت بانک پاسارگاد آشنا خواهید شد.

تعداد بازدید : 260

شعار سال با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری آموزشی عصر بانک، کدخبر: 137690، تاریخ انتشار: 7خرداد 1399، www.asrebank.ir 

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: