پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۸۴۳۰۲
تاریخ انتشار : ۰۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۳
شاخص کل به محدوده حساس یک میلیون و چهارصد هزار واحد رسید و چهارشنبه توانست به یک میلیون و نوزده هزار واحد ارتقا یابد.
شعار سال: شاخص کل به محدوده حساس یک میلیون و چهارصد هزار واحد رسید و چهارشنبه توانست به یک‌ میلیون و نوزده هزار واحد ارتقا یابد.
تعویق معامله دارایکم کمک کرد تا شاهد افزایش عرضه در بازار نباشیم؛ البته شاید این عرضه‌ها در هفته آینده رخ دهد و شاهد اصلاح جزیی در بازار باشیم.
از جمله گروه‌هایی که در طول هفته مورد توجه قرار گرفت می‌توان به گروه بانکی‌ و فلزی اشاره کرد (نمادهای تجارت، صادرات، دی و سامان )
در گروه پالایشی، خبر افزایش سرمایه شپنا از محل تجدید ارزیابی دارایی‌های مورد توجه قرار گرفت و شاهد تشکیل صفر خرید در نمادهای پالایشی بودیم.
از جمله گروه‌هایی که در طول هفته شاهد خروج پول و افزایش عرضه در آنها بودیم می‌توان به گروه سیمانی و ساختمانی اشاره کرد.
گروه خودرویی و کاشی سرامیک با توجه به اخبار و حاشیه‌ها مورد توجه قرار گرفت، افزایش نرخ ۲۰ درصدی منجر به مورد توجه واقع شدن گروه کاشی شد.
چهارشنبه به دلیل اختلال یکی از کارگزاری‌ها سهم مشارکت عرضه وپویا کاسته شد و امیدواریم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم چون تاثیر آن در بازار کاملا محصوص است.
نماد شستا از روزی که مورد توجه حقوقی‌ها قرار گرفت روند رو به رشد خوبی را طی کرده و بازگشایی دارا یکم ممکن است قدری عرضه در بازار به همراه داشته باشد.
تعداد بازدید : 10

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری صدای بورس، تاریخ انتشار: 6 تیر 1399، کد خبر: 414273، www.sedayebourse.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین