پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۹۱۵۸۰
تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۲
عملکرد شریعتی بعنوان استاندار در استان خوزستان بشدت زیر سوال بوده و هست. در نگاهی دیگر، این انتقادات را باید وارد بر مرد سیاسی حاضر در دولت دانست که حامی اصلی ایشان است. شایع شده که آقای شریعتی در راه انتقال به سازمان انتقال خون و اشغال کرسی ریاست سازمان است.

شعار سال: شنیده شده یک مقام عالی اجرایی دولت در تلاش است تا غلامرضا شریعتی، استاندار کم عملکرد خوزستان را به عنوان رئیس سازمان انتقال خون منصوب کند. این مقام عالی اجرایی پیش از این در تلاش بود تا شریعتی را در راس جمعیت هلال احمر قرار دهد اما با فشار رسانه‌ها و افکار عمومی، این طرح ناکام ماند.

ادعا می‌شود شریعتی که با مدرک دکترای ژنتیک در دوره دکتر ایدنی و به فاصله کوتاهی بعد از استاندار شدن! عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز هم شد، در داخل کشور دارای چندین آزمایشگاه است و با واسطه نزدیکانش، در بصره عراق نیز آزمایشگاه راه اندازی کرده و برنامه تجارت گسترده شخصی در این حوزه دارد. در خصوص صحت ادعای آزمایشگاه های داخلی و خارجی، شعار سال نظر خاصی نداشته و از آقای استاندار ، درخواست روشنگری و ارایه توضیح دارد.

 

اختصاصی پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین