پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۰۰۰۰۶
تاریخ انتشار : ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
رئیس اتحادیه خواربارفروشان از عدم عرضه روغن جامد در بازار خبرداد و گفت: به احتمال زیاد دلیل این کمبود عرضه، تغییر قیمت است.
شعار سال: صفر فرهمند جم در خصوص کمبود روغن جامد در بازار اظهار داشت: حدود دو هفته است که موجودی این کالا در بازار کاهش یافته و البته توزیع کم شده و به نوعی انجام نمی شود و گرنه اگر موجود باشد، فروشندگان می فروشند.

وی با اشاره به اینکه مدتی است تقاضا افزایش یافته ولی عرضه کم شده است، در خصوص دلیل کمبود عرضه روغن جامد از سوی تولیدکننده گان ،گفت: دلیل کمبود روغن جامد در بازار ممکن است تغییر قیمت و یا کمبود مواد اولیه باشد که البته به احتمال زیاد دلیل آن تغییر قیمت است و باید منتظر بود و دید که چه تغییری خواهد کرد.

مدتی است که روغن جامد در بازار کم و آنچه موجود باشد نیز با قیمتی بیش از نرخ مصوب عرضه می شود. این وضعیت نشانگر احتمال افزایس قیمت این کالا است.

اگر این افزایش قیمت رخ دهد، گرانی روغن جامد در سال جاری برای دومین بار رخ خواهد داد. زیرا براساس مصوبه جدید ستاد تنظیم بازار در ۱۴ تیر ماه سال جاری مقرر شده است کلیه روغن‌های مایع ۱۲ درصد و کلیه روغن‌های جامد و نیمه جامد ۱۴ درصد افزایش یابد. بنابراین در صورت تغییر قیمت مجدد، این دومین در سه ماه اخیر است.

هر شانه تخم مرغ ۳۳ هزار تومان
رئیس اتحادیه خواربارفروشان در خصوص قیمت تخم مرغ نیز افزود: امروز قیمت عمده هر شانه تخم مرغ به ۳۳ هزار تومن رسید .

این روزها گرانی تخم مرغ و فروش آن به بیش از نرخ مصوب که ۲۰ هزار تومان است عرضه و فروخته می شود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری اعتمادآنلاین، تاریخ انتشار: 23 شهریور 1399، کد خبر: 432612،  www.etemadonline.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین