پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۰۰۵۵۴
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۹
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: با شیوع ویروس کرونا، امسال طرح آمارگیری از معادن استان به صورت اینترنتی انجام می‌شود.
شعار سال: ناصر فغفوری روز چهارشنبه افزود: طرح آمارگیری از معادن در حال بهره برداری سالانه توسط مرکز آمار ایران اجرایی می شود.

وی تاکید کرد: امسال با شیوع ویروس کرونا و به منظور رعایت فاصله اجتماعی، مرکز آمار ایران این طرح را به صورت اینترنتی اجرا می کند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در مواقع ضروری مصاحبه حضوری آمارگیران با پاسخگویان معدن نیز انجام خواهد شد.

فغفوری تاکید کرد: بسترهای لازم برای اجرای طرح آمار گیری  اینترنتی مهیا شده است.

به گفته وی، این طرح از نیمه دوم مرداد ماه به مدت سه ماه در کشور اجرا خواهد شد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: با توجه به اهمیت این طرح به منظور تهیه آمار مورد نیاز بخش معدن، صاحبان معادن استان باید بیشترین همکاری را با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به منظور تکمیل پرسشنامه آمارگیری به خصوص به صورت اینترنتی داشته باشند.

هم‌اکنون از ۳۳۳ معدن فعال استان زنجان ۸۰ معدن فلزی و ۲۵۳ معدن غیرفلزی هستند.

ظرفیت اسمی معادن این استان، تولید سالانه ۱۱ میلیون و ۹۲۰ هزار تُن ماده معدنی بوده و سه هزار نفر نیز به صورت مستقیم در بخش معادن استان اشتغال دارند.

 
شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  پایگاه خبری تحلیلی می متالز  ، تاریخ انتشار:   26شهریور 1399، کدخبر: 130077، www.me-metals.ir،
اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین