پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۲۸۳۳۱
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۱
مدیرکل دامپزشکی استان قم با اشاره به قرار گرفتن در شرایط هشدار آنفلونزای حاد پرندگان تاکید کرد: مردم باید از خرید مرغ از مراکز غیر مجاز و دوره گرد‌ها خودداری کنند.
شعار سال: «دکتر رفیعی» در ستاد مبارزه با آنفلونزای فوق حاد پرندگان که در استانداری قم برگزار شد با بیان اینکه خطر ابتلا به آنفلونزای حاد پرندگان جدی است، بر خودداری از فروش ماکیان در ابتدای جاده‌ها و دیگر نقاط با همکاری نیروی انتظامی و دستگاه‌های مرتبط تاکید کرد و گفت: مقرر شد تا مرغداری‌هایی که بالا ۹۰ هفته هستند و دوره ایمنی آن‌ها تمام شده است نسبت به حذف بیش از یک میلیون مرغ آن‌ها اقدام شود که مسئولیت این کار به سازمان جهاد کشاورزی و اتحادیه مرغداران سپرده شد.

وی از وجود ده میلیون قطعه مرغ در مرغداری‌های قم خبر داد و گفت: با این آمار همه مرغداران و کارگران آن‌ها ملزم به رعایت مقررات امنیت زیستی هستند تا بتوانیم از این معضل به سلامت عبور کنیم.

مدیرکل دامپزشکی استان قم از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه اقدام غیر مجاز حتما موارد را به اداره کل دامپزشکی اعلام کنند.


شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از حکیم مهر، تاریخ انتشار: ۲۹بهمن ۱۳۹۹، کدخبر hakimemehr.ir، ۶۲۶۶۳
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: