پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۲۸۳۳۴
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۳
با تعطیلی مدارس و در خانه ماندن دانش‌آموزان و آموزش از راه دور و آنلاین شاهد افزایش استفاده از اینترنت و فضای مجازی از سوی کودکان و نوجوانان هستیم که این امر علاوه بر آسیب‌های جسمانی می‌تواند آسیب‌های روانی نیز در پی داشته باشد.

شعار سال:با تعطیلی مدارس و در خانه ماندن دانش آموزان و آموزش از راه دور و آنلاین شاهد افزایش استفاده از اینترنت و فضای مجازی از سوی کودکان و نوجوانان هستیم که این امر علاوه بر آسیب های جسمانی می تواند آسیب های روانی نیز در پی داشته باشد.

عدم کنترل زمان، تأثیر منفی بر دیگر بخش های زندگی، بی اهمیتی به گذر زمان، تمایل و علاقه شدید به چت کردن، پناه بردن به اینترنت در هنگام بروز مشکلات، احساسات چندگانه، استرس و اضطراب از عوارض استفاده بیش ازحد از فضای مجازی است.

کم تحرکی، اختلال های حرکتی، ضعف بینایی و چاقی ازجمله آسیب های جسمی هستند که سلامتی کودکان و نوجوانانی را که در استفاده از دستگاه های دیجیتالی و فضای مجازی زیاده روی می کنند، تهدید می کند.

والدین گرامی باید فعالیت های کودکان و نوجوانان خود را در فضای مجازی کنترل کرده و مدت زمان استفاده ی آن ها از رایانه و گوشی هوشمند را مدیریت کنند.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری ساعدنیوز ، تاریخ انتشار:  29بهمن 1399  ، کدخبر: 133161،www.saednews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: