پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۲۸۷۲۴
تاریخ انتشار : ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۶
ساعاتی بعد از اعلام تمایل آمریکا برای شرکت در گفتگو‌های برجامی، دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به نقل از او اعلام کرد این رژیم همچنان به ممانعت از دستیابی ایران به تسلیحات هسته‌ای متعهد است و موضعش در قبال برجام تغییر نکرده است.

شعار سال، ساعاتی بعد از اعلام تمایل آمریکا برای شرکت در گفت‌وگوهای برجامی، دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به نقل از او اعلام کرد این رژیم همچنان به ممانعت از دستیابی ایران به تسلیحات هسته‌ای متعهد است و موضعش در قبال برجام تغییر نکرده است.

سخنگوی «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در توییتی به نقل از دفتر او در واکنش به اعلام آمادگی آمریکا برای شرکت در نشست طرف‌های برجام اعلام کرد موضع این رژیم در خصوص توافق هسته‌ای ایران تغییر نکرده است.

دفتر نتانیاهو به نقل از او ادعا کرد: اسرائیل همچنان به ممانعت از دستیابی ایران به سلاح‌های هسته‌ای متعهد است و موضعش در خصوص توافق هسته‌ای تغییر نکرده است. اسرائیل معتقد است که بازگشت به توافق قدیمی مسیر ایران به سمت زرادخانه هسته‌ای را هموار می‌کند. اسرائیل در ارتباط نزدیک با آمریکا در این خصوص قرار دارد.

بامداد جمعه به‌وقت تهران، وزارت امور خارجه آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد که پیشنهاد طرف اروپایی برای مشارکت در یک جلسه کمیسیون برجام جهت گفت‌وگو درباره بازگشت به برجام را می‌پذیرد.

خبرگزاری «رویترز» امروز به نقل از یک منبع مطلع گزارش داد که دولت بایدن پیش از اعلام رسمی این خبر، به رژیم صهیونیستی درباره تصمیم خود برای مذاکره با ایران جهت بازگشت به برجام اطلاع داده بود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت انتخاب، تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۹۹، کد خبر: ۶۰۲۹۵۷، www.entekhab.ir.

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: