پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۲۸۸۲۰
تاریخ انتشار : ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۳
رییس دفتر رییس‌جمهوری گفت: در مورد ادعای یک منبع اروپایی مبنی بر احتمال صدور بیانیه مشترک میان ایران و آمریکا پیش از ضرب‌الاجل سوم اسفندماه، گفت: خیر بعید می‌دانم. برخی به ما گفته‌اند که بررسی می‌کنند تا گام داوطلبانه بردارند، اما در اینکه در قالب بیانیه باشد الان چیزی نمی‌دانم.

شعار سال: رئیس دفتر رئیس جمهور در رابطه با "هجمه‌های اخیر نسبت به وی" گفت: این افراد می خواهند وارد حاشیه شویم، اما ترجیح می دهیم وقت‌مان را برای کارهای مهم تر صرف کنیم.
 
«محمود واعظی»، رئیس دفتر رئیس جمهور، در رابطه با "هجمه‌های اخیر نسبت به وی" گفت: این افراد می خواهند وارد حاشیه شویم، اما ترجیح می دهیم وقت مان را برای کارهای مهم تر صرف کنیم این حرف‌ها تمامی ندارد. افراد بیکار تریبون کم دارند و بنای مطرح شدن دارند به همین علت چنین اظهاراتی علیه دیگری مطرح می کنند. تلاش ما بر این است که وارد بازی این افراد نشویم. 

او در مورد ادعای یک منبع اروپایی مبنی بر احتمال صدور بیانیه مشترک میان ایران و آمریکا پیش از ضرب‌الاجل سوم اسفند گفت: خیر بعید می دانم. برخی به ما گفته‌اند که بررسی می کنند تا گام داوطلبانه بردارند اما در اینکه در قالب بیانیه باشد الان چیزی نمی‌دانم.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری اعتماد آنلاین، تاریخ انتشار: 1 اسفند 1399، کد خبر: 4959563،  www.etemadonline.com

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: