پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۳۹۰۸۲
تاریخ انتشار : ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۳
در زمان دادن رای اعتماد، حامیان دکتر خاوازی در مجلس چه کسانی بودند؟ الان کجا تشریف دارند؟ آیا مردم می‌دانند کدام نمایندگان در کمیسیون کشاورزی هستند و سطح عملکردشان چقدر است؟ آیا فشار این سطح از ناکارآمدی مدیران وزارت جهادکشاورزی و بی خیالی‌ها و کم توجهی‌های برخی از نمایندگان مجلس، باید بر گرده مردم باشد و دودش در چشم تولید کنندگان برود؟ تا زمانی که نظارت موثر مردمی بر نمایندگان مجلس و مدیران دولتی برقرار نشود، این هیکل فربه ناکارآمد، کمترین تلاشی برای توسعه و تمدن نمی‌کند.

شعار سال:باید مستند از نفس افتاده را ببینید. باید ببینید که با آزاد سازی تدریجی نهاده های تولید تا چه حد هزینه تولید بالا رفته و تولید کنندگان در فشار قرار گرفتهاند . آن وقت با کم توجهی های منجر به نابسامانی در بازار ، کل زحمات تولید کننده دود هوا می شود. باید از رنج تولید کننده و شهروند ایرانی مطلع شوید. باید بدانید که بخش زیادی از کسری بودجه دولت، ناشی از پول حقوق ماهیانه ای است که به کارکنان و سیستم ناکارآمدش می دهد. باید مردم بدانند که مالیات آنها چگونه نابود می شود. باید بدانید و بیشتر هم بدانید.

باید بدانید که امثال آقای دکتر خاوازی از پول مالیات من و شما حقوق می گیرند و هیچ پاسخگویی و برنامه موثری ندارند. باید بدانیدکه خاوازی تنها یکی از حلقه های این زنجیر ناکارآمدی است. کدام نماینده و نمایندگان مردم در مجلس از او حمایت کرده اند؟ چرا سکوت نموده و پاسخ نمی دهند؟ چرا از ابزار نظارتی در اختیار استفاده نمی کنند؟

داستان ما متاسفانه داستانی از رنج نامه های ناشی از حضور مدیران ناکارآمد در بدنه دولتی کم تدبیر و ناامید است. دولتی که شاید رای نادانسته و کم توجهی های ما در زمان رای دادن، باعث شده تا سرکار بیاید.

تعداد بازدید : 1

پایگاه تحلیلی- خبری شعار سال، برگرفته از کانال خبرگزاری فارس

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین