پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۱۹۵۷
تاریخ انتشار : ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۹
مدیرعامل پیشین و برکنارشدۀ باشگاه استقلال برای نامزدی در فدراسیون ژیمناستیک اقدام کرد. ثبت نام از کاندیدا‌های پست ریاست فدراسیون ژیمناستیک از ۷ اردیبهشت ماه آغاز شد و به مدت ۱۰ روز کاری تا ۲۱ اردیبهشت ماه ادامه داشت. احمد سعادتمند که سابقه شکست در انتخابات چند فدراسیون شامل اسکی، وزنه‌برداری، هندبال و والیبال را داشته، در این انتخابات هم برای اخذ کرسی ریاست کاندیدا شد.
شعار سال: ثبت نام از کاندیدا‌های پست ریاست فدراسیون ژیمناستیک از ۷ اردیبهشت ماه آغاز شد و به مدت ۱۰ روز کاری تا ۲۱ اردیبهشت ماه ادامه داشت. احمد سعادتمند که سابقه شکست در انتخابات چند فدراسیون شامل اسکی، وزنه‌برداری، هندبال و والیبال را داشته، در این انتخابات هم برای اخذ کرسی ریاست کاندیدا شد.

در بهمن ۱۳۹۷ سعادتمند به عنوان عضو جدید هیئت مدیره استقلال برگزیده شد و سپس به ریاست هیئت مدیره استقلال نیز رسید، اما تنها ۴ ماه بعد از حضور در این پست در خرداد ۱۳۹۸ از سمتش استعفا داد. سال بعد و در ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ در پی استعفای علی فتح‌الله‌زاده از سمت سرپرستی استقلال سعادتمند به عنوان مدیر جدید استقلال منصوب شد، اما او در ۹ مهر ۱۳۹۹ توسط هیئت مدیره استقلال از سمتش بر کنار شد.

البته قطعی شدن حضور وی در کارزار انتخاباتی فدراسیون المپیکی ژیمناستیک تقریباً از چند روز پیش مشخص شده بود و وی پیش از این در فدراسیون‌های تنیس روی میز، بوکس و اسکی به‌عنوان سرپرست و مدتی را نیز به عنوان مدیر استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان سابقه کار داشته، اما عمل‌کرد او در باشگاه استقلال چنان مشعشع بوده که وی هرگز به کرسی پیشین خود در وزارت ورزش و جوانان بازنگشت.

با ثبت نام زهرا اینچه‌درگاهی رئیس فعلی فدراسیون، تاکنون ۱۳ نفر برای حضور در انتخابات ژیمناستیک ثبت نام کرده‌اند و عصر امروز مهلت ثبت نام به پایان می‌رسد. بنا به دلایلی هم این احتمال وجود دارد که انتخابات این فدراسیون قبل از المپیک توکیو برگزار شود!

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شبکه اطلاع رسانی دانا، تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰، کد خبر: ۱۷۳۳۰۹۳، www.dana.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین