پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۶۵۹۵
تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۵
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان از تصویب نخستین کارخانه نوآوری تولید ماشین آلات سنگین در شهرستان کاشان خبر داد.
شعار سال: سید حسن قاضی عسگر اظهار کرد: اولین جلسه هیات امنای کارخانه نوآوری کاشان برگزار و ساختار سازمانی این کارخانه بررسی و تصویب شد تا به عنوان نخستین کارخانه بخش خصوصی در تولید ماشین آلات سنگین و معدنی شروع به فعالیت کند.

وی افزود: امیدواریم با مشخص شدن زمین کارخانه نوآوری کاشان، این واحد اقتصادی به بهره برداری برسد؛ چرا که این واحد صنعتی، نخستین کارخانه بخش خصوصی با محوریت صنایع سنگین و پیشرفته است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان تصریح کرد: کارخانه نوآوری کاشان در تولید ماشین آلات سنگین و پیشرفته اعم از جرثقیل، ماشین آلات معدنی و سنگین فعال خواهد بود و می‌تواند از خروج ارز از کشور جلوگیری کند.

وی اضافه کرد: همچنین شرکت دانش بنیانی هم در شهرستان کاشان توانست نخستین جرثقیل ۵۵ تنی کشور را تولید کند که استفاده راهبردی در صنعت کشور دارد و با احداث کارخانه نوآوری کاشان می‌توان به این توسعه دست یافت و به نیاز بخش صنعت و معدن پاسخ داد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی می‌متالز، تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰، کد خبر: ۲۱۳۸۵۸، www.me-metals.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین