پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۵۱۵۲۹
تاریخ انتشار : ۳۰ تير ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۸
سیاستی که دین و اخلاق نپذیرند منفور جامعه خواهد شد و سیاستی که دین را برای موج سواری بخواهد باعث نشست جامعه می‌شود. بگذارید مساله حجاب به وسیله دین، اخلاق و تربیت در مردم سرایت نماید.
شعار سال : مساله‌ی حجاب یک موضوع دینی است و تاثیر اجتماعی دارد و صیانت فرد و خانواده و به طبع آن جامعه در گرو آن خواهد بود؛ لذا باید در نوع حجاب و مقدار آن حتما نظر مراجع و مجتهدین را که استنباط از آیات و روایات است، جویا باشیم؛ و بعد از آن کارشناسان دینی، خطباء و پرچمداران ابتدا به احکام آن بپردازند و به صورت تربیتی ثمره‌ی حجاب و اثرات آن را برای مردم و جامعه مطرح بنمایند تا آرام آرام در جامعه و فرد تاثیرگذار باشد؛ لذا خواهش بنده از سیاسیون این است که با مساله‌ی حجاب موج سواری نکنید و سایه خود را بر مردم سنگین ننمایید، زیرا عملکرد شما در عرصه‌های مختلف، اقشار جامعه را در احکام دین دچار تحیر و سردرگمی کرده و باعث اختلاف مردم با مرجعیت و علماء دین شده است.
 
زیرا که شما از جمله دین از سیاست جدا نیست فهم نادرستی گرفته اید در حالی که معنی اصلی چنین است:

سیاستی که دین و اخلاق نپذیرند منفور جامعه خواهد شد و سیاستی که دین را برای موج سواری بخواهد باعث نشست جامعه می‌شود.

فلذا نصیحت اخلاقی بنده به سیاسیون این است که در این گونه مسائل دخالت ننمایند تا بیشتر از این باعث تسلط شیطان بر جامعه و به لجاجت کشیدن مردم نشوید.

بگذارید مساله حجاب به وسیله دین، اخلاق و تربیت در مردم سرایت نماید.

به حمد الله مردم ما مردمی فهیم و دانا هستند و دارای شعور لازم و کافی می‌باشند.

شعار سال، بااندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری جماران، تاریخ انتشار:۳۰ تیر ۱۴۰۰، کدخبر:۱۵۱۸۱۵۶، www.jamaran.news
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین