پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۵۱۶۲۱
تاریخ انتشار : ۳۰ تير ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۶
کلیپی از صحبت‌های سعید محمد در زمان فرماندهی بر قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) در حال دست به دست شدن است که در آن به صراحت بیان می‌دارد که انتقال آب به اصفهان، مشکلی برای خوزستان ایجاد نمی‌کند. سوال اینجاست که آیا واقعا مشکلات احتمالی را نمی‌دید؟ کدام مهندس مشاوری به ایشان این جهت دهی‌ها را داده بود؟
شعارسال: ویدئویی قدیمی از سعید محمد درباره انتقال آب خوزستان به اصفهان: تصمیم خوبی گرفته شد که آب اصفهان را از بهشت آباد (انتقال آب از سرشاخه‌های رودخانه‌های خوزستان) تامین بشود. اعتقاد کارشناسی من این است که مشکلی برای خوزستان پیش نمیاد.
 
تعداد بازدید : 1

دفتر دکتر سعید محمد در خصوص نشر یک کلیپ تقطیع شده از سخنان ایشان مبنی بر انتقال آب بهشت آباد اطلاعیه داد.

در پی انتشار کلیپی از سردار سعید محمد درباره پروژه‌های انتقال اب، دفتر وی بیانیه‌ای داد که عینا می‌آید:

قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در هیچ یک از پروژه‌های خود هیچگاه حتی یک متر مکعب آب از استان خوزستان را خارج نکرده و با توجه به اینکه چندین پروژه هم در این خصوص مطرح بوده، اما فرمانده وقت قرارگاه جناب آقای دکتر سعید محمد علی رغم فشار‌های وزارت نیرو کلیه این طرح‌ها را در سال ۹۹ تعطیل کرده است و لذا نشر چنین مطالبی صرفا در جهت تخریب ایشان بوده است؛ و همچنین لازم به ذکر است، آبی که امروز در لوله‌های شهر‌های اهواز، خرمشهر، آبادان و شادگان و برخی شهر‌های دیگر جریان دارد از محل سد کرخه و توسط طرح آبرسانی غدیر که هردو پروژه جزئی از پروژه‌های بوده که توسط ایشان در آن زمان احداث شده است و در انتها یاد آور می‌شود قرارگاه خاتم در احداث پروژه‌های آبرسانی در استان خوزستان نیز پیش گام بوده که میتوان به عنوان نمونه پروژه انتقال آب غیزانیه در ۳۰ روز به ۸۰ روستا را اشاره کرد و همچنین در زمان بحران و سیل سال ۹۸ استان خوزستان پیش از همه در وسط میدان و در جهت مدیریت بحران سیل حضور داشته و عملکرد به موقع قرارگاه در این زمینه از ورود آب به شهر اهواز جلوگیری کرده است.

شعارسال، بااندکی تلخیص و اضافات برگرفته از رویداد ۲۴، تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۴۰۰، کدخبر:۲۷۱۶۵۰، rouydad۲۴.ir.
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین