پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۵۴۶۵۰
تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۷
شاهرخ بیگدلی راننده تریلی، با بیان اینکه ۲۶ سال راننده تریلی هستم و در شهر‌های مختلف بار حمل میکنم، گفت: ۱۰ سال است که به عنوان راننده پتروشیمی مشغول به کار هستم موادی مربوط به اکسیژن و آمونیاک جابه جا می‌کنم.
شعارسال: شاهرخ بیگدلی راننده تریلی ، با بیان اینکه ۲۶ سال راننده تریلی هستم و در شهر‌های مختلف بار حمل میکنم، گفت: ۱۰ سال است که به عنوان راننده پتروشیمی مشغول به کار هستم موادی مربوط به اکسیژن و آمونیاک جابه جا می‌کنم.

او ادامه داد: چند وقت پیش یکی از بیمارستان‌های شهر قائم شهر درخواست ارسال دستگاه‌های اکسیژن ساز برای بیماران کرونایی را داشت که به صورت داوطلبانه این اقدام را قبول کردم.

او ادامه داد: حمل دستگاه اکسیژن ساز دارای قلق و روش خاصی است که با توجه به سابقه‌ای که داشتم و در راه رضای خدا این اقدام را قبول کردم.

او درباره حادثه‌ای که در بین راه برای تریلی رخ داد، گفت: در بین راه لاستیک تریلی پنچر شد و من، چون لاستیکی زاپاس نداشتم تماس گرفتم با بیمارستان که دیر می‌رسم، اما اعلام کردن که بیمارستان به شدت به این دستگاه‌ها احتیاج دارند.

این راننده تریلی در ادامه گفت: با توجه به درخواست دکتر و پرستاران برای این دستگاه‌های اکسیژن ساز تصمیم گرفتم با همین وضعیت دستگاه‌ها را به بیمارستان تحویل دهم که خدا رو شکر توانستم سالم و به موقعه برسانم و جان این بیماران را نجات دهم.

بیکدلی بیان کرد: در حال حاضر در حال حمل بار برای شهر سوسنگرد هستم وهیچ درخواستی هم برای هدیه و یا کمک ندارم.

پول جمع شده برای خسارتم را قبول نمی‌کنم

بیگدلی بیان کرد: گروهی از مردم در قائم‌شهر و دیگر شهر‌ها تصمیم گرفتند تا با جمع‌آوری پول، خسارت لاستیک تریلر را بپردازند، اما به هیچ وجه خسارتی دریافت نمی‌کنم و از مردم خواسته ام تا اگر پولی جمع می‌کنند آن را به بیماران کرونا پرداخت کنند که برای تهیه دارو و خدمات پزشکی نیاز مالی دارند.
 

تعداد بازدید : 13
 
شعارسال، بااندکی تلخیص واضافات برگرفته ازباشگاه خبرنگاران جوان، تاریخ انتشار:۲۰ مرداد ۱۴۰۰، کدخبر:۷۸۵۳۶۶۹، www.yjc.news/fa/news
اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین