پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۱۹۲۳
تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۳
در شب شهادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت ثامن الحجج (ع) هنجارشکنی عده‌ای برای عبور از شیوه نامه‌های بهداشتی با هوشیاری خدام بارگاه رضوی و مردم ناکام ماند.
شعار سال: در پی انتشار فراخوان عده‌ای در فضای مجازی برای عبور از شیوه نامه‌های بهداشتی و فاصله گذاری‌های پیش بینی شده در حرم رضوی، چند نفر با پریدن از روی مسیر‌های تعیین شده برای زیارت قصد اخلال در نظم اطراف ضریح را داشتند، این هنجارشکنان با برخی رفتار‌های خارج از شئون، لحظاتی در فضای اطراف روضه منوره ازدحام ایجاد کردند و باعث شدند روضه منوره به صورت موقت بسته شود، اما با هوشیاری خدام و زائران رضوی به سرعت مسیر تشرف به حالت عادی بازگشت.

این در حالی بود که اکثریت قاطع زائران بارگاه منور رضوی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و در کمال آرامش آداب زیارت را به جا می‌آوردند و مشغول عزاداری بودند.
 
این مرد که گروهی را هم گرد خویش جمع کرده، علنا در حرم امام رضا فریاد می‌زند: در ایران، چون بابت کرونا برخی حرم‌های مقدس، تعطیل بودند، بیمارستان‌ها از بیماران کرونا پر شد و در عراق، چون حرم امام حسین تعطیل نشد، بیمارستان‌های‌شان خلوت بوده. حرم‌های مقدس و مسجد‌ها در ایران هیچ‌گاه کاملا تعطیل نشدند و ادعای این مرد از این بابت دروغ است و روشن نیست بنابر کدام آمار‌ها از وضع بیماران یا واکسیناسیون در عراق، مدعی می‌شود که بیمارستان‌های عراق بیماران کرونای کمی داشته‌اند.

تعداد بازدید : 1
ناکام ماندن و کنترل هنجارشکنی عده‌ای در حرم مطهر رضوی
 
سوال اینجاست که آیا می دانید مداح مورد اشاره کیست؟ منابع خبری می‌گویند که این مداح، حسین عینی فرد از مداحان نزدیک به بیت سید صادق شیرازی است.
 
پایگاه تحلیلی خبری شعار سال برگرفته از منابع گوناگون
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین