پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۱۹۴۰
تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۶
پروژه اقدام ملی مسکن از مهم‌ترین پروژه‌هاست و اگر پروژه ۴۰۰۰ واحدی ستاد اجرایی در شهر کرمان همراه با دیگر پروژه‌ها پیش رفته بود، جزو استان‌های پیشتاز در طرح اقدام ملی مسکن بودیم.

شعار سال: استاندار کرمان گفت: انجام پروژه مهم ۴۰۰۰ واحدی اقدام ملی مسکن در شهر کرمان بین دستگاه‌های مختلف پاسکاری می‌شود و به همین دلیل باید مقصر یا مقصران به دادستان معرفی شوند تا برخورد قانونی صورت گیرد.
علی زینی وند شامگاه ۱۰ مهرماه در جلسه شورای مسکن استان کرمان اظهار کرد: پروژه اقدام ملی مسکن از مهم‌ترین پروژه‌هاست و اگر پروژه ۴۰۰۰ واحدی ستاد اجرایی در شهر کرمان همراه با دیگر پروژه‌ها پیش رفته بود، جزو استان‌های پیشتاز در طرح اقدام ملی مسکن بودیم.

وی ادامه داد: انجام این پروژه مهم بین دستگاه‌های مختلف پاسکاری می‌شود و به همین دلیل باید مقصر یا مقصران به دادستان معرفی شوند تا برخورد قانونی صورت گیرد.

استاندار کرمان تصریح کرد: عدم پاسخگویی دستگاه‌های مربوطه، مانع‌تراشی‌ها و کوتاهی در اجرای وظایف محموله در طرحی که مردم منتظر آن هستند، غیرقابل قبول است.

وی بیان کرد: پروژه اقدام ملی مسکن برای افراد کم درآمد و مستضعف جامعه است و این سومین جلسه‌ای است که برای اجرای آن برگزار می‌شود، اما علی رغم اینکه در برخی استان‌ها همچون یزد واحد‌ها به متقاضیان تحویل شده، در کرمان هنوز هیچ اقدام موثری انجام صورت نگرفته است.

زینی وند گفت: ستاد اجرایی فرمان امام تفاهمنامه‌های متعدد در حوزه اشتغالزایی در استان کرمان دارد که با موفقیت نیز اجرایی شده‌اند، تفاهمنامه ۱۸ هزار شغل با این مجموعه در استان منعقد شده و از برنامه زمانبندی نیز جلوتر هستیم، اما این خدمات به خاطر پروژه مسکن نباید مخدوش شوند.

وی در ادامه با اشاره به قانون جهش تولید مسکن گفت: شعار محوری رئیس جمهور هم تولید یک میلیون مسکن بود و این قانون مجلس نوید می‌دهد که دولت در تولید مسکن و با توجه به تجارب دوره‌های قبلی موفق‌تر خواهد بود.
استاندار کرمان بهره‌گیری از قانون جهش تولید مسکن را در ساماندهی به بافت‌های فرسوده و سکونتگاه‌های غیررسمی مورد تاکید قرار داد.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری گفتارنو ، تاریخ انتشار:11  مهر 1400، کدخبر: ،www.goftareno.ir،42622

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین