پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۲۰۵۹
تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۳
برخی از منابع خبری در حال پخش شایعه پیگیری انتصاب رضوانی فر در گروه توسعه ملی در ذیل وزارت اقتصاد هستند. شایعاتی که بعد تخریبی آن بشدت بر بعد اطلاع رسانی چربیده و انتظار می‌رود با ارایه توضیحات توسط وزارت اقتصاد یا سایر ذی نفعان و ذی مدخلان، جلوی سوء استفاده‌ها و تخریب‌های احتمالی گرفته شود.
شعار سال : محمد رضوانی فر مدیرعامل سابق شستا که در کارنامه اش تخلفاتی مانند اخلال در بازار سرمایه و ضرر به بورسیها، اخلال در بازار سرم در پیک کرونا با تعطیلی خط تولید آن و اخلال در بازار سیمان به چشم میخورد قرار است به زودی بعنوان مدیرعامل گروه توسعه ملی از زیرمجموعه‌های اصلی وزارت اقتصاد معرفی شود.

رضوانی فر که اخراجی بنیاد برکت و شستا بوده پس از حضور مخبر در دولت و با هماهنگی معاون اول رئیس جمهور در پی امتناع از پرداخت حقوق بازنشستگان برکنار شد. وی که پروژه‌های زیادی را در کشور بدون مطالعاتِ توجیهی و صرفا برای لابی گری استارت زده حالا با ناشی‌گری خاندوزی قرار است مدیرعامل بزرگترین هلدینگ زیرمجموعه وزارت اقتصاد شود.

افشای نامه‌های محرمانه پس از عزل و رفتار غیر اخلاقی رضوانی فر بعد از برکناری و پرونده انتصاب افراد مشکل دار در زیر مجموعه‌های شستا و سایر تخلفاتش در نهاد‌های نظارتی مفتوح می‌باشد.

رضوانی فر که سودای وزارت کار را در سر داشت در حرکتی عجیب فایل صوتی گفتگوی تلفنی و جلساتش با وزیر سابق کار را بعد از برکناری در رسانه‌ها منتشر کرد.

دسته-گل-خاندوزی

پایگاه تحلیلی خبری شعار سال برگرفته از فضای مجازی
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین