پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۲۳۸۴
تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۸
بلافاصله اولین تغییر در مدیران بانک های کشور در آغاز تصدی علی صالح آبادی بر بانک مرکزی، در بانک توسعه صادرات رخ داد که علی حسینی که زمانی از مدیران علی صالح آبادی در بورس تهران بوده به مدیرعاملی این بانک دست یافت و همین کافی بود تا منتقدان و فعالان صالح آبادی را به رابطه بازی متهم کنند.
شعار سال: انتصاب مدیرعامل جدید بانک توسعه صادرات برای علی صالح آبادی رئیس کل جدید بانک مرکزی حاشیه ساز شد.

علی صالح آبادی رییس بورس تهران در دولت محمود احمدی نژاد که از فارغ التحصیلان دانشگاه امام صادق است، هفته گذشته در دولت رئیسی دچار خیر قدرت شد و به پست کلیدی و حساس رییس کل بانک مرکزی منصوب شد.

بلافاصله اولین تغییر در مدیران بانک‌های کشور در آغاز تصدی علی صالح آبادی بر بانک مرکزی، در بانک توسعه صادرات رخ داد که علی حسینی که زمانی از مدیران علی صالح آبادی در بورس تهران بوده به مدیرعاملی این بانک دست یافت و همین کافی بود تا منتقدان و فعالان صالح آبادی را به رابطه بازی متهم کنند.

صبا آذرپیک فعال افشاگر فساد در این باره د رتوییتر نوشت:

از برکات صالح آبادی! هنوز نرفته بانک مرکزی صلاحیت علی حسینی از نیرو‌های خودش در بورس رو برای مدیرعاملی بانک توسعه صادرات (تا چندروز پیش خودش‌مدیرعاملش بود) تایید کرد! علی حسینی اصلا سابقه بانکی ندارد! مستندات تایید، مطابق آیین نامه بانک مرکزی رو منتشر کنید!

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از جایگاه خبری و آگاهی پرسش، تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۴۰۰، کد خبر: ۳۸۸۵۷، porcesh.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین