پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۵۸۲۷
تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۲
معاون‌رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور طی حکمی دکتر مهدی ثنائی را به عنوان «مشاور رئیس سازمان در ارتقای سلامت اداری و مشارکت خبرگانی و مردمی» منصوب کرد.
شعار سال: در این حکم بر اهتمام به «عدالت محوری»، «روحیه انقلابی»، «مردم‌داری»، «پاک‌دستی و فساد ستیزی» و «قانون‌مداری» در راستای تحقق آرمان‌های نظام اسلامی به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تأکید شده است.

گفتنی است ثنائی متولد ۱۳۶۶ و دانش‌آموختۀ دکترای سیاست‌گذاری علم و فناوری از دانشگاه تهران است. رسالۀ دکتری وی در زمینۀ «سیاست‌گذاری انتشار داده از سمت حاکمیت» بوده و همچنین صاحب مقالات و آثار علمی در این رابطه است.

وی پیش از این، مؤسس و مدیر اندیشکدۀ «شفافیت برای ایران»، از اندیشکده‌های پیشرو و شناخته‌شده در عرصۀ پیشگیری از فساد و ارتقای شفافیت بوده است؛ این اندیشکده را می‌توان به نوعی پیشتاز در تولید ادبیات و گفتمان‌سازی در عرصه‌های شفافیت و مدیریت تعارض منافع در کشور دانست.


شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از شناسنامه قانون، تاریخ انتشار:۲۹ آبان۱۴۰۰، کد خبر: ۲۳۶۳۴، shenasname.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین