پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۷۸۷۱
تاریخ انتشار : ۲۴ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۸
این نشست در راستای همکاری، هماهنگی و هم افزایی جامعه اطلاعاتی کشور و تعامل بیشتر بین وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در موضوعات مرتبط انجام شد.
شعار سال: نشست شورای معاونین وزارت اطلاعات با حضور وزیر اطلاعات، معاونین وزیر و رؤسای سازمان‌های تابعه و رئیس سازمان اطلاعات سپاه و همراهان وی، برگزار گردید.

این نشست در راستای همکاری، هماهنگی و هم افزایی جامعه اطلاعاتی کشور و تعامل بیشتر بین وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در موضوعات مرتبط انجام شد.

در ابتدای این نشست، وزیر اطلاعات ضمن خیر مقدم به رئیس سازمان اطلاعات سپاه و همراهان در پایگاه عظیم مبارزه و جهاد مطالبی پیرامون آخرین مسائل و موضوعات امنیتی در حوزه‌های داخلی، منطقه‌ای و بین المللی بیان نمود. در ادامه جلسه، برخی اعضاء به طرح اخبار و موضوعات حوزه‌های مربوطه پرداخته بر هم افزایی بیشتر اعضای جامعه اطلاعاتی در راستای تحقق اهداف اطلاعاتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تأکید کردند.

حجت الاسلام والمسلمین طائب نیز ضمن تشکر از دعوت وزیر اطلاعات برای حضور در این وزارت‌خانه، با بیان این که دشمنان نظام و مردم همه توان خود را برای ضربه به کشور به کار برده اند، تعامل بیش‌تر دو نهاد اطلاعاتی سپاه و وزارت اطلاعات و سایر نهاد‌های اطلاعاتی را ضروری دانست. همچنین، جانشینان وی در خصوص مسائل روز و چگونگی افزایش هم افزایی بین دو دستگاه، مطالبی را مطرح نمودند.شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از جماران، تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۴۰۰، کدخبر:، www.jamaran.news، ۱۵۳۵۰۵۲
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین