پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۷۸۸۱
تاریخ انتشار : ۲۴ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۴
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می‌گوید که رویه‌های سختگیرانه به‌کارگیری نیرو‌های انقلابی باید رفع شود. اگر قرار باشد به‌کارگیری آن‌ها منوط به داشتن رزومه و سابقه کاری باشد مطمئناً کار‌ها پیش نخواهد رفت.

شعار سال:محسن علیزاده در جلسه علنی امروز(چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی اظهار کرد: انگار فراموش کردیم که در نظام مقدس جمهوری اسلامی مردم سالاری حاکم بوده و مردم ولی نعمت ما هستند و به فرموده امام خمینی(ره) اربابان ما بوده و ما نوکران و خدمتگذاران ملت هستیم.
 
نماینده مردم سپیدان در مجلس یازدهم کارکنان دولت گفت: انتظار مردم این است با تغییر دولت و شکل گیری دولت انقلابی رویه‌های غلط گذشته که با اعمال محدودیت‌های پی در پی از ورود مردم به ادارات جلوگیری می شد، حذف شود. چطور می‌خواهیم برای مردم از پشت درهای بسته نوکری کنیم و مسائل و مشکلاتشان را بدون دیدار با آنها حل کنیم؟
 
وی تصریح کرد: بررسی مشکلات مردم از راه دور و تصمیم‌گیری پشت درهای بسته رویه‌ای غلطی است. عده‌ای ارزیابی مشکلات شان را از پشت شیشه‌های دودی خودرو انجام می دهند.
 
علیزاده خطاب به رئیس جمهور گفت: تغییر در کابینه شما و نگاه وزرایتان ایجاد شد، اما لازم است که تغییر نگاه در مدیران لایه‌های میانی و پایینی هم انجام شود. اگر ساختارتان معیوب است سریع اصلاح کنید و به همه مدیران القا کنید که صرفاً نوکران مردم هستند و وظیفه‌ای جز خدمت‌گذاری به آنها ندارند.
 
نماینده مردم سپیدان با اشاره به موضوع «جوان‌گرایی» تأکید کرد: مردم از دولت و مجلس انقلابی انتظار ایجاد همان نگاه نابی را دارند که در ابتدای انقلاب ایجاد شده بود. رویه‌های سختگیرانه بکارگیری نیروهای انقلابی باید رفع شود، چرا که متاسفانه در پی آن امیدی که در دل جوانان انقلابی گام دومی ایجاد شده بود، کم کم کمرنگ می شود و این در حالی است که ما باید به فرموده رهبر معظم انقلاب تلاش کنیم به جوانانی که با حداقل امکانات حداکثر بهره وری را ایجاد می کنند، میدان دهیم و اگر قرار باشد بکارگیری آنها را منوط به داشتن رزومه کنیم مطمئناً کارهای پیش نرفته و درب روی همان پاشنه خواهد گشت.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازپایگاه خبری تحلیلی انتخاب ، تاریخ انتشار: 24 آذر 1400، کدخبر: 652394، www.entekhab.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین